![]() |
Revolution 8-11-2003 Heineken Music Hall
"It’s time for a Revolution… Mojo Concerts en Nokia Dance Department organiseren op zaterdag 8 november een spraakmakend dance event. Dan zal de Heineken Music Hall in het teken staan van Revolution, hét ultieme dance feest met nationale en internationale DJ’s.
Revolution is het begin van een productieve samenwerking tussen Nokia Dance Department en Mojo Concerts met als resultaat een vernieuwend en kwalitatief hoogstaand dance event. Nokia is vanaf september sponsor van het Radio 538 dance programma ‘Van Diepen Dance Department’. Bij Revolution staat de bezoeker centraal en zijn drie artiesten het middelpunt van een decor dat een veranderend tijdsbeeld weergeeft." line-up: Tiësto Futureshock Remy Cross David Guetta prijs: 27,50 Ziet er goed uit! Nieuw concept, misschien goed om de concurrentie met grote feesten als die van ID&T aan te gaan. Wat denken jullie? De prijs valt mee, en ik wil met name Tiësto wel horen draaien! |
Weinig response met je tiesto en david guetta;) Nee nix voor mij.
|
:eek: Futureshock :eek:
|
Ik ben wel van plan om te gaan... Futureshock live én 3 uur Tiësto in een HMH met prachtig geluid...
Daar kan ik me wel vermaken! :D |
Ik ben ook van plan om te gaan, weet het nog niet zeker .. moet nog even wat vrienden regelen. Ben ontzettend benieuwd hoe het eruit zal zien.
Heeft er trouwens iemand enig idee tot hoelaat het gaat duren? |
Citaat:
|
Citaat:
hmmz...wie weet er iets meer over dit feest?? er staat nog steeds geen nieuwe info op de site... |
om de een of andere reden wil ik er niet heen... waarschijnlijk omdat het zo bekend is/gaat worden de komende weken.
|
uitverkocht :eek:
hmmz...nouja, dan maar innercity ofzo:p |
Citaat:
|
---> muziek tot een nieuw beleid is gevormd...
|
thijs is saai
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:40. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.