![]() |
Jongerencentrum
Afgelopen maandagavond hebben diverse jongeren hun stem laten horen over de komst voor een nieuw jongerencentrum in de Blaricum Bijvanck. Dit alleen is helaas niet genoeg om de bestuurders van de gemeente te overtuigen. Het plan voor een groot jongeren centrum ligt er al 27 jaar, nu is het tijd om knopen door te haken. Jongeren hebben een 2de huis nodig waar ze kunnen chillen want uitgaan is gewoon te duur voor de jongeren.
Als er 1000 mailtjes worden ontvangen die gaan over de komst van dit jongerencentrum zijn ze overtuigd, Om mee te helpen kun je een mailtje sturen met je naam en leeftijd naar [*knip SPAM*] |
Het enige wat die jongeren nodig hebben is een schop voor hun hol.
|
Citaat:
Stuur gewoon een mailtje en doe niet zo "volwassen" |
Citaat:
Citaat:
|
Laat ze maar lekker ergens anders chillen. Of nog beter, laat ze werk zoeken zodat ze hun tijd niet verspillen met niks doen. Hebben ze tegelijk ook nog geld om uit te kunnen gaan.
|
Citaat:
Kunnen jullie niet gewoon bij een van de jongens thuis gaan zitten. doen wij ook al jaren...... En of je je nou thuis verveelt of in een jongerencentrum, boeit toch niets |
Precies. Wat doe je in een jongerencentrum? Bier drinken, sigaretjes roken en tafelvoetbal spelen of poolen. Allemaal dingen die je in een kroeg ook kunt doen. Dus ik zie niet in waarom deze groep jongeren een privé-gelegenheid zou moeten krijgen als ze ook gewoon de kroeg in kunnen. Want zo duur is uitgaan niet. Ik kan altijd voor tien euro een leuke avond hebben, en als dat voor deze groep teveel is dan gaan ze maar werken.
|
En nu gaat 'ie dicht. :p
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.