![]() |
Probleem met Norton Anti-virus
Mijn ouders hebben een paar weken geleden een anti-virusprogramma geinstalleerd(geloof me die hebbe hun wel nodig) dus ik die eerst ge-installeerd (onder XP) ging goed.
Week daarna moest die computer naar de computerwinkel(lag niet aan Norton) dus moest ik opnieuw Norton installeren. Nu wilde ik dat dus vanavond gaan doen. btw tis Norton Internet Security 2003, dus schijfje erin en installeren maar. Na opnieuw opgestart te hebben moest je nog een paar instellingen doen en kon je het programma openen. Je krijgt dan zo'n scherm met alle soorten scan die hij kent en opties enzow, maar na een halve minuut(maybe nog niet eens) gaat dat scherm zonder enige reden weg, rechtsonder in scherm blijft icoon staan, dus ik weer openen dat scherm en weer na een halve minuut gaat dat scherm weg, zonder dat het programma zich helemaal afsluit. ik het programma eraf gegooid en opnieuw weer geinstalleerd, maar nu is nog steeds hetzelfde probleem. Weet iemand waar aan dat zou kunnen liggen? alvast bedankt, Thompie edit: ow ja systeem: P3 800, 20 gig HD, 256 mb geheugen, moederbord weet ik zo niet en Win XP home edition. |
installeer McAfee ofzo... alles is beter dan Norton
|
Citaat:
|
Weer een Norton Zinloos 2003 slachtoffer.
Sodemieter àl je Norton-software in de vuilnisbak en ga op zoek naar degelijke software, dat zijn bijvoorbeeld McAfee en AVP. |
Bij mij doet ie t zonder problemen (ik hou er zelfs een heel klein beetje van omdat hij me gewezen had op een erg leuk bestandje dat zich op mijn compu had genesteld). Maar ik hoorde van Enlightenment dat het veel resources gebruikt. Misschien dat die niet meer genoeg vrij zijn?
[edit] foutje [/edit] |
Citaat:
Komt er nog een goede onderbouwing of blijft het bij zinloos geblaat? |
Norton is best 'bloated'. De mooie tijden van Norton Commander voor DOS zijn verleden tijd, Peter Norton werkt er nu niet meer geloof ik.
Anyways, McAfee is wel een goed alternatief, ook zeer betaalbaar. €12 wil ik best voor betalen. :) |
Citaat:
Hiermee ben ik het dik eens :D :D :D :D :D :D :D :D |
Citaat:
|
Citaat:
Lijkt mij niet. Jij beweert het. Kom jij maar met links, reviews of wat dan ook. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.