Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Is liefde een voorwaarde voor Sex? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=630549)

ED!!! ^^(CB!) 15-10-2003 13:30

Is liefde een voorwaarde voor Sex?
 
Naja de vraag zegt t eigenlijk al....dusse tja..begin maar

greeettttzzzz :evil:

Nona 15-10-2003 13:33

Ja, ik vind van wel. Seks kan natuurlijk gedaan worden zonder liefde, maar daar doe ik niet aan mee. Om zo intiem met iemand te zijn moet je hem kennen, vertrouwen en van hem houden. Je moet ook zeker zijn dat die liefde en dat vertrouwen van beide kanten komt.
Je kunt wel intiem zijn met iemand die je (nog) niet op alle gebieden zo goed kent, maar ik doe niet aan seks als ik iemand nog niet volledig ken en vertrouw.

nare man 15-10-2003 13:36

Nee, ik vind van niet. Seks met iemand waar je gek op bent is natuurlijk leuker dan met zomaar iemand, omdat er dan behalve de lichamelijke lusten ook nog geestelijke bevrediging bij komt kijken en liefde. Dat is een mooi gevoel.

Maar dat neemt niet weg dat de puur lichamelijke handelingen op zich ook lekker zijn. Aftrekken of vingeren bij jezelf gebeurt lijkt mij ook zonder liefde. Toch is dat ook lekker, gewoon in de puur vleselijke zin.

Reverend 15-10-2003 13:36

het komt eigenlijk hier op neer

Unexplained 15-10-2003 13:55

Citaat:

nare man schreef op 15-10-2003 @ 14:36:
Aftrekken of vingeren bij jezelf gebeurt lijkt mij ook zonder liefde.
Je houdt niet van jezelf? ;)

Overigens ben ik het met de rest van je post eens (verrassing..).

gek koekje 15-10-2003 14:00

voor mij persoonlijk in zekere zin wel.
niet in de zin dat ik stapelverliefd moet zijn, met hem de rest van m'n leven wil delen. iemand graag zien als vriend is voor mij ook goed, maar dan zijn er natuurlijk wel andere voorwaarden aan verbonden: hij moet seksueel ongelooflijk aantrekkelijk zijn voor mij... :) :p

Chimera 15-10-2003 14:07

Citaat:

Unexplained schreef op 15-10-2003 @ 14:55:
Overigens ben ik het met de rest van je post eens (verrassing..).
Juh, da's irritant, probeer Wouter ook altijd voor te zijn ;)

lotjesnotje 15-10-2003 14:35

ja.... ik vind dat er wedezeidse gevoels moeten zijn om sex te hebben....

Reverend 15-10-2003 14:36

Citaat:

lotjesnotje schreef op 15-10-2003 @ 15:35:
ja.... ik vind dat er wedezeidse gevoels moeten zijn om sex te hebben....
Dat vindt jij. Maar hoe zit het?


Om even heel simpel antwoord te geven:


nee, het hoeft niet.

zo.

Alicia Silverstone 15-10-2003 14:41

Citaat:

ReV3rEnD schreef op 15-10-2003 @ 15:36:
Dat vindt jij. Maar hoe zit het?


Om even heel simpel antwoord te geven:


nee, het hoeft niet.

zo.

Ja, maar das wel erg simpel he.. zo hoef je de vraag al niet eens meer te stellen.. dan is het "ja, het is technisch gezien mogelijk zonder liefde".

Maargoed, van mij hoeft er over het algemeen geen liefde bij te zijn, daarmee bedoel ik: iedereen moet lekker zelf weten wat ie doet, mensen die sex uit lust hebben en totaal geen liefde voor de ander voelen veroordeel ik niet.

Mensen die het niet uit liefde doen, maar weten (of echt wel kunnen vermoeden) dat de ander het wel uit liefde doet veroordeel ik wel. Dat vind ik echt niet kunnen.

En over mezelf: ik zou het alleen uit liefde willen doen. En ik wil dan ook dat dat wederzijds is.

MissBi@tch 15-10-2003 15:22

voor mij wel, heb een keer met mn zatte kop een one night stand gehad met n gast waar ik wel kriebels van had maar die er na de daad ineens toch minder aantrekkelijk uitzag (ik had dus spijt) en zou t nooit meer doen!!!!

Punkygirl 15-10-2003 15:48

Ik vind dat liefde idd een voorwaarde is voor sex.. want anders kan ik gewoon niet mezelf volledig geven en er optimaal van genieten..

same by my boyfriend..

Mortischa 15-10-2003 16:04

ligt eraan wat je precies bedoelt... echt neuken zou ik niet kunnen met iemand voor wie ik niet zulke gevoelens voel zoals liefde..

suikerprinses 15-10-2003 20:52

Ik vind dat liefde en sex bij elkaar houden...

Helaas zijn niet alle mensen het daarover eens :(

lieve 15-10-2003 21:26

Citaat:

Kruimel schreef op 15-10-2003 @ 14:33:
Ja, ik vind van wel. Seks kan natuurlijk gedaan worden zonder liefde, maar daar doe ik niet aan mee.
Akkoord, je moet idd een vertrouwensrelatie hebben en elkaar graag zien en stuff... maar of je daarom elkaar dan ook door en door moet kennen dat betwijfel ik.

Burningcross 16-10-2003 02:06

ik vindt als je een compleet schema maakt dat je elke zaterdag en dinsdag en donderdag (bv) sex wilt met je partner dat het niet echt meer uit liefde gaat en dat het meer om de sex gaat

ik ga ook wel mee met het verhaal van Kruimel (y)

Sade 16-10-2003 07:48

Bij je eerste keer in ieder geval wel. Daarna kan de zaak veranderen.

Hawahaai 16-10-2003 09:12

Technisch gezien is liefde geen voorwaarde voor seks. De enige voorwaarde die er is, is dat er 2 mensen beschikbaar zijn die allebei in staat zijn om seks te hebben...
Maar goed, voor veel mensen is seks onlosmakelijk verbonden met liefde. Zo ook voor mij.

Marcade 16-10-2003 09:20

Liefde en seks gaan hand in hand met elkaar, imho.; maar kunnen ook los van elkaar gedaan worden. Voor mij is het zeker belangrijk dat ik beide mijn liefde en mijn lust kwijt kan in een relatie met een vriendin. Maar voor pure seks heb ik geen liefde nodig en zou ik het ook zonder relatie doen, mits ik diegene vertrouw en naar diegene lust. Ik vind wel dat als ik seks heb met iemand op wie ik verliefd ben, dat het iets extra's geef.

MargotTenenbaum12347 16-10-2003 09:39

Nee
maar eigenlijk zou dat wel zo moeten zijn
in mijn ogen :|

nare man 16-10-2003 10:53

Het menselijk gevoelsleven zit nu eenmaal zo in elkaar dat je soms zeer diepe, pure liefde kunt voelen voor iemand zonder dat daar lichamelijke lust bij komt kijken, maar ook dat je soms zin hebt om iemand helemaal op te vreten en er alles mee te doen, terwijl je die persoon niet of nauwelijks kent, laat staan er gevoelens voor hebt.

Liefde en lust gaan soms hand in hand, maar dat hoeft niet. Het is nogal cliché om te zeggen dat het één een voorwaarde is voor het ander. In ieder geval ontzeg je jezelf dan een hoop plezier.

)Vampje( 16-10-2003 19:40

Nee, voor mij niet.
Een bepaalde band vind ik wel een vrij belangrijke voorwaarde; ik wil me toch bij hem op mijn gemak voelen. Maar goed, als het gewoon een vreselijk geile kerel is laat ik die gedachte wel varen.

Knutselsmurfie 16-10-2003 21:16

Algemeen bekeken denk ik van niet: lust en liefde zijn twee andere dingen en ik denk zeker dat je je tot iemand aangetrokken kan voelen zonder dat je er een relatie mee zou willen.

Maar als ik naar mezelf kijk, zou ik zeggen ja. Voor mij is seks iets wat je doet als je verliefd bent op iemand.

de abt van sion 16-10-2003 21:17

Nee, want liefde en sex zijn twee totaal verschillende grootheden die niets met elkaar te maken hebben.

Bravo 17-10-2003 13:17

Voor mij wel, voor veel anderen niet.

Sarah 17-10-2003 13:49

In het algemeen niet, maar ik kan me niet voorstellen dat ik ooit sex zou hebben met iemand zonder dat ik verliefd 'm ben en/of van 'm hou. Met wie zou dat dan moeten zijn? Als ik iemand niet ken wil ik niet, als ik iemand een beetje ken en aardig vind dan durf ik wss niet, als ik iemand een beetje ken en niet aardig vind dan wil ik niet, als ik bevriend ben met iemand zou het de vriendschap waarschijnlijk bemoeilijken.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.