Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Drugs & Alcohol (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   wie betaalt hoeveel voor een onsje??? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=634968)

bong 19-10-2003 18:28

wie betaalt hoeveel voor een onsje???
 
wat betaal jij voor een ons wiet en wat voor wiet???????

needlefreak 19-10-2003 18:34

wat is een onsje?
ik ben een belg he :D

harrie the 5th 19-10-2003 18:34

Citaat:

bong schreef op 19-10-2003 @ 19:28:
wat betaal jij voor een ons wiet en wat voor wiet???????
effe kijken 4 x 3,20= 12,80 euro : 5 = 2,56 euro voor 100 gram power plant.

Slotje, neem ik aan

harrie the 5th 19-10-2003 18:34

Citaat:

needlefreak schreef op 19-10-2003 @ 19:34:
wat is een onsje?
ik ben een belg he :D

100 gram

Mutant_oud 19-10-2003 23:25

Kijk maar es rond op dit forum. Vaak genoeg behandeld.

Maal 100 kun je zelf wel doen?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.