Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Verhalen & Gedichten (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   te veel voor mij alleen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=637870)

heldine 22-10-2003 15:23

te veel voor mij alleen
 
ze verlaten je in een flits
wanneer je blik plots even mist
tot de orde roep je verstanden
'ik heb me vast wel weer vergist'

maar je ligt daar op het bed
en ik zie de schimmen niet
'k streelde je wang, hield je hand vast
toen je dacht dat 'k jou verliet

en nu ik werk'lijk ga vertrekken
staar je vol verbazing terug
je ogen fluist'ren 'maar je bent mij'
en ik val in terug in het leven
ook nu weer voor heel even
je handen beven met een zucht

lovetear 22-10-2003 17:29

Erg sterk, loopt over het algemeen lekker en ik voel het echt. Alleen jammer dat je vierde, vijfde en zesde regel niet zo soepel lopen als die ander, alsof je daar langer mee bezig was maar er eigenlijk niet zo goed uit kwam, ook te veel probeerde te rijmen. Zo komt het op mij over dan. Verder gewoon mooi.

Cait 22-10-2003 18:00

(y) Hij is gewoon goed. Goed beschreven, goed gerijmd,..ja, echt gewoon goed.

heldine 23-10-2003 19:37

Citaat:

lovetear schreef op 22-10-2003 @ 18:29:
Erg sterk, loopt over het algemeen lekker en ik voel het echt. Alleen jammer dat je vierde, vijfde en zesde regel niet zo soepel lopen als die ander, alsof je daar langer mee bezig was maar er eigenlijk niet zo goed uit kwam, ook te veel probeerde te rijmen. Zo komt het op mij over dan. Verder gewoon mooi.
ik was er ook langer mee bezig en k kwam er ook niet goed uit :) kweenie, k kijk er nog wel een keer na, maar nu nog even niet :)

arP-socialist 23-10-2003 19:50

mwa vind het redelijk goed
heb alleen het idee dat het een beetj ete open einde is
maar dat zal wel aan de stijl liggen

voor de rest wel mooi

xineof 24-10-2003 19:26

Ik vind het een erg mooi gedicht; een hele mooie titel ook! Het loopt lekker, en er zitten goede spelingen met de taal in! Ik vind alleen de slotzin wat minder; die vind ik eigenlijk wat te gezocht, ik zou proberen iets pakkenders te schrijven... Verder raakt het mij echt; goed geschreven (y).

heldine 27-10-2003 19:47

terwijl de laatste zin juist een van de zinnen was die me gelijk te binnen schoot :)
maar sowieso, hoe lang doen jullie over gedichten? ik schreef deze in 2 minuten ofzo, en over mn moeilijkste gedichten doe ik hooguit 10 minuten.. is dat kort?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.