Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Vrije tijd (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=31)
-   -   blessures (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=63897)

katten 21-04-2002 17:59

blessures
 
Hey,
ik heb het weer eens zitten. Na , een blessure aan ribben , schouder , een spierscheur, een operatie aan de onderbenen in augustus 2001 en een operatie aan m'n knie begin januari heb ik weer een spierscheur. Telkens als ik in staat ben me aan te sluiten bij de eerste ploeg verschijnt er weer een blessure. Ik doe alles om blessures te voorkomen, mar steeds opnieuw. Voordeel is dak wel rap terug ben door zeer hard te trainen. Hoe is dit mogelijk ? Bestaan er bepaalde onderzoeken/therapiën die dat kunnen minderen/voorkomen ?

Boogie 21-04-2002 19:32

welke sport gaat het om?
begin je na je blessure niet te snel weer met hard trainen?

katten 21-04-2002 20:13

Citaat:

Boogie schreef:
welke sport gaat het om?
begin je na je blessure niet te snel weer met hard trainen?

handbal in eredivisie in België. K'begin pas te trainen na toestemming van m'n arts en wordt de eerste week(of weken) begeleid door speciale euhm "kiné-trainer"

Kezmanian Devil 21-04-2002 20:14

Dan neem ik aan dat je genoeg medische begeleiding kunt krijgen. Dan denk ik niet dat er hier iemand is die je kan helpen. Of is de medische begeleiding niet goed bij het tophandbal?

katten 21-04-2002 20:16

Citaat:

Kezmanian Devil schreef:
Als ik dat zo lees denk ik wel dat je te hard gaat trainen en misschien te snel weer te veel doet. Misschien moet je eens met fysiotherapeut gaan praten en hem er naar laten kijken. Misschien kun je samen een programma opstellen om rustig weer te beginnen en alles op te bouwen.

Om welke sport gaat het? En op welk niveau?

handbal in eredivisie in België, hoger kan niet. T'is als 1ste klasse int voetbal alleen dan dat het eredivisie noemt.

Kezmanian Devil 21-04-2002 20:18

Citaat:

katten schreef:


handbal in eredivisie in België, hoger kan niet. T'is als 1ste klasse int voetbal alleen dan dat het eredivisie noemt.

Ik las het al...ik heb mij post al aangepast :D

katten 21-04-2002 20:20

Citaat:

Kezmanian Devil schreef:
Dan neem ik aan dat je genoeg medische begeleiding kunt krijgen. Dan denk ik niet dat er hier iemand is die je kan helpen. Of is de medische begeleiding niet goed bij het tophandbal?
heb geen idee, ik luister maar naar m'n trainer he , weet ik veel. Ms moet ik prive begeleiding thuis ook vragen buiten een gewone kinesiste

Kezmanian Devil 21-04-2002 20:32

Ik zou er zeker een arts naar laten kijken. Trainers verlangen altijd teveel van je bij zoiets. Ik heb het zelf ook gehad met een knieblessure, het was nix zei de trainer, maar volgens de dokter had ik niet veel langer moeten doorgaan of mijn pezen in de knie waren afgeknapt. Ik heb er nog jaren last van gehad, alleen omdat die trainer zei dat het nix was.
Dus mijn advies, ga naar een fysiotherapeut, gewoon voor de zekerheid.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.