![]() |
Doorlinken naar IMDb plaatjes
Ik heb een filmsite en maak dus veel gebruik van plaatjes van IMDB.com, maar nu zijn dat opeens allemaal dead links....
Is er geen manier om dat tegen te gaan? |
Dus je linkt naar plaatjes op Imdb, waar sommige na een poosje niet meer werken?
Ik denk niet dat er wat aan te doen valt. Ik neem aan dat Imdb die plaatjes dan verplaatst heeft ofzo. Dat gebeurd toch extern allemaal; en heb jij niet in de hand wat ze met hun plaatjes doen op hun site. Dan zou je ze al op je eigen server moeten opslaan oid. |
Gebruik lekker je eigen bandbreedte. Het wordt als onbehoorlijk beschouwd om bandbreedte van andere sites te slurpen. Dus sla die dingen lekker op je eigen site op, en link daarna. Heb je ook niet het probleem dat je dead links krijgt.
|
Maar als ik mijn site open op mijn harde schijf (dus offline) dan zie ik de plaatjes wel
|
Vast een referer-protection. Zoals het hoort. (y)
|
Citaat:
Save target as... en uploaden. |
Citaat:
Als je lokaal iets opent heb je geen referer. En verder, zelf opslaan idd, jij zou eht ook niet leuk vinden als mensen bandbreedte van je stelen en jij moet ervoor betalen... |
Citaat:
Enlightenment! :mad: :p |
Het kan overigens wel via een server-side script, maar ten eerste zullen ze dat bij een hoge load ook gaan blocken, en bovendien kun je de plaatjes dan net zo goed op je eigen server zetten.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:04. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.