Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Werk boven Sport? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=647634)

*carmen* 31-10-2003 17:23

Werk boven Sport?
 
Ik ben (bijna)17 jaar en heb nog nooit gewerkt (nou ja, een krantenwijk, oppassen enz natuurlijk wel) maar niet dat je zegt; wauw! Nu ben ik aangenomen bij een winkel in onze stad maar dit houd wel in dat ik mijn volleybal moet opgeven. (werken is op donderdagavond en zaterdag, net als volleybal).

Volleybal gaat net lekker, ik ben er goed in, waarschijnlijk volgend jaar de A1. Wat wil ik nog meer.

Volgens mijn ouders krijg ik er spijt van als ik nu niet zou gaan werken, omdat ze steeds minder studenten aannemen, door de slechte economie ofzo. Maar moet ik daar nu al rekening mee houden?
Ik zit nu in VWO4, en moet dus ook studeren, is een sport dan niet slimmer om me af te reageren? In plaats van werken?
Trouwens, zondag baantjes heb je hier niet, want het is nogal een kerkelijke streek... het liefst werk ik natuurlijk op zondag.
Wat zouden jullie kiezen?

Leonoor 31-10-2003 17:30

Had je hier niet al eens een topic over geopend?
In die topic (op psych?) heb ik dan iig al gereageerd.

[edit]Gevonden: http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=633517[/edit]

Boogie 31-10-2003 17:33

Citaat:

Leonoor schreef op 31-10-2003 @ 18:30:


[edit]Gevonden: http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=633517[/edit]

(y) :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.