![]() |
TV op pc aansluiten
Ik heb een S-video kabel om mn pc aan te sluiten op de tv, maar ik weet niet hoe ik de tv moet detecteren. Bij configuratiescherm -> beeldscherm staat niet iets van belang, en bij rebooten heb ik ook niet een detecteermenuutje.
Iemand een suggestie? PS: heb een GeForce DDR DeLuxe |
is het een ge-force 1, 2, 3, 4, FX?
|
Heb je wel een Video-In op je kaartje? (VIVO)
Zolang je grafische kaart geen Video-In heeft of AIW (ATI), dan zal dit niet gaan lukken Dan heb je dus, bijvoorbeeld, een TV-kaart nodig (WinTV, PC-TV). |
Citaat:
|
Citaat:
|
Bureaublad ==> rechtermuisknop ==> eigenschappen ==> instellingen ==> geavanceerd ==> daar ergens, als de drivers goed zijn geïnstalleerd.
Dan kan mijn probleem wel gelijk even in dit topic: Ik zie bij 'geavanceerd' niet meer iets staan over een tweede beelscherm of Twinview-optie, ooit draaide ik windows ME waar ik het wel had, nu in XP niet meer. Videokaart: Geforce II 440 mx Drivers opnieuw installeren heb ik al geprobeerd, maar dat werkt niet echt. Misschien had ik de verkeerde drivers; ik had ze gedownload. Weet iemand anders de evt. juiste driver te vinden? |
Het is idd in het NVidia tabblad bij geavanceerde instellingen (zie post boven mij). Daar kun je bij display mode je tv kiezen en instellen.
Voorwaarde is natuurlijk wel dat je NVidia ForceWare (beter bekend als Detonator) geinstalleerd hebt. Kijk hiervoor op www.nvidia.com @ perseus: Voor jou ook ForceWare, ook www.nvidia.com :) |
Probeer eens TV Tool als 't via de NVidia Detonators niet lukt.
|
idd, TV Tool is wel hét progje voor TV Out gebruik.
Hier te downen: http://tvtool.info/ |
Bedankt voor tv-tool, es kijken of dat werkt, de detonator drivers werken idd niet, die heb ik geïnstalleerd :). |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:00. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.