![]() |
wil het geen titel geven, lees aub eens
ik besef dat ik wellicht geen woordenkunstenaar ben, maar ik zou een reactie nu echt wel heeel erg apprecieren
ik zoek niet graag een titel, omdat het dan officieel als gedicht wordt gebombardeerd om dan omwille van lage kwaliteit weer te degraderen, het is gewoon wat ik voel Weer ben ik alleen met mijn gedachten Niet anders dan gisternacht en de nachten daarvoor Weer ben ik mezelf zo aan het versmachten Maar nooit word ik er beter door Het is iets dat ik zelf niet wil, want Ik wou dat ik het kon vergeten En ik wou dat ik het nooit had geweten Soms denk ik dat er iets mis is met mij Dat ik het zo sterk voel kan toch niet zijn? Ik kijk rond me, maar kan niemand gelijkaardigs zien Is het dan toch alleen maar ik misschien?? Ik voel me onbegrepen, maar kan het aan niemand kwijt Ik wou dat ik tegen mezelf kon zeggen dat het me spijt, Spijt dat ik me zo voel, en dan gaat het misschien weg met de tijd Maar er is nu al zoveel tijd verstreken Dat ik er nergens zonder kan gaan En uiteindelijk moet maar één iemand mij verstaan Al was het zonder woorden, al zag ze het eens in mijn ogen Al was het maar een glimp van wat er is Even, heel even zou ze mijn liefde kunnen voelen En heel misschien de volgende nacht er ook eens aan denken Dan ben ik tenminste niet alleen met mijn gevoelens |
het leest lekker weg. Het komt over als een echt gevoelsgedicht, en ik denk dat als je reacties op de inhoud zoekt je het op pychologie moet zetten. Hoe dan ook het gedicht zelf vind ik af en toe wat te geforceerd qua rijm. Het is niet vernieuwend, je woordkeuze is goed maar niet bijzonder en het komt dan ook niet over als een bijzonder explosief gedicht.
|
" Weer ben ik mezelf zo aan het versmachten "
== is dit een kloppende zin? *vroeg ik me af, zo op de late avond* Verder, het doet mij niks. Het zal voor jou veel betekenen omdat je het echt voelt. Net als mijn gedichten, anderen zullen ze niet ervaren zoals ik ze ervaar. Ik kan me geen beeld maken, geef eens wat meer informatie in je gedicht. Misschien maakt het dat wat begrijpelijker en daardoor levendiger/inleefbaar. Excuses voor mijn gebazel, het is al laat :o Wel goed van je dat je je gevoel kan beschrijven (y) |
Echt een gedicht geschreven vanuit je gevoel, ik vond het wel leuk om te lezen. Er zit een goed ritme in, het leest wel fijn. Ik vind het qua woordkeus en beeldspraak niet zo'n hoogstandje, het raakt me ook niet echt, maar op zich is het wel een aardig gedichtje.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.