![]() |
[Rap, Trance en DnB] M'n eigen nummers
Moiii!
Ik ben al een tijdje bezig met zelf muziek maken.. Ook allerlei soorten. Een half jaar geleden had ik al eerder zo'n soort topic gemaakt, alleen dat was voornamelijk trance. Nu heb ik een aantal andere 'soorten' gemaakt. Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden.. :) Rap: Wasp - Ik had je Wasp - Definitie van Verliefdheid (Speciaal voor m'n vriendin gemaakt) Trance: Wasp - I Miss you (Met vocals van een vriendin van mij) Wasp - Jezues (Hardstyle achtig) DnB: Wasp - Nonlo Traduca Wasp - naamloos |
Dit moet op ARTistiek, sorry.
|
Donn-E :cool: Supervet (y)
|
IK had je: Lijkt wel Turkenrap
|
Nonlo Trancuda is echt goede shit man... Hoewel het van mij nog wel wat sneller en wat harder mag... ;)
Maar echt goed dude, bis bis :) Meer DnB! |
Je kan toch wel meer uit Fruity Loops halen dan dit?
|
Citaat:
Heb je 'naamloos' al gehoord? Die is wel 'wat' sneller.. Citaat:
|
Ik heb dat imissyou focking vaak geluisterd nu, had de winamp op repeat staan, en was huiswerk aan het maken, was wel lollig. heb wel betere muziek gehoord
|
Citaat:
Verder weer erg lekker nummer... Ik blijf bij mijn punt: meer DnB ;) |
ik heb nonlo traduca gedownload, omdat ik 't meest into drum 'n bass ben (vergeleken met rap of trance).
wel grappig, maar meer ook niet. als je net bezig bent met fruityloops of muziek maken in 't algemeen klinkt 't wel ok, maar van een goede opbouw is nog geen sprake. verder fantasieloos, en mist het nogal essentiele drum 'n bass elementen (die bassline is niet echt vet, letterlijk). ik zou proberen wat meer tijd te steken in originele melodieen (!)en samples, en goed te luisteren naar andere drum 'n bass om een beetje structuur in je nummers aan te brengen. haal die beats wat naar voren, gebruik wat compressie en eq, dan beuken ze tenminste misschien nog een beetje. bovendien zou ik je mixdown nog wat equalizen om ook de hoge tonen nog wat naar voren te brengen, die vallen namelijk nogal weg in de mix (dus een niet al te extreme highpass filter gebruiken). |
Citaat:
|
ik vind het eigenlijk om eerlijk te zijn een beetje amateur gepruts
|
Citaat:
Ik bedoel, dit is scholieren.com, niet 'stateoftheartgreatfuckingartists.com' ;) |
Ik vind het niks. Ik heb Definitie van verliefdheid gedownload, wat ik erg eentonig en droog vond klinken. Maar het is dan ook sowieso niet mijn ding.
|
aangezien je ook trance maakt, gaik je hiphop niet eens luisteren..
en JA, dat is een vooroordeel.. |
Ik vind het allemaal wel ok klinken :) I miss u klinkt een beetje standaard, maar toch vind ik hem leuk (wat nou niet :rolleyes: ).
Die Jezues beat vind ik wel erg aangenaam :D |
Citaat:
die rap is geen trance die dnb lijkt nergens op en trance dat is dan misschien nog wel trance, maarja kvind het gewoon lelijk |
Citaat:
|
nu is het op een forum wel minimaal gebruikelijk dat je je mening ook even onderbouwt. Sowieso is dat eigenlijk altijd de normale gang van zaken als je je mening geeft, of die nu positief of negatief is.
|
Het klinkt te leeg; de "beats" is slechts bass/snare afwisseling, als je met FL meerdere lagen bass over elkaar heen gooit klinkt het een stuk voller en zwaarder. De melodieën, vooral in die van dat drum 'n bass nummertje zijn imho slecht geïmproviseerd. De overgangen klinken niet logisch, en nog steeds; het klinkt te leeg, net als de zang, die je met enkele effecten voller en nadrukkelijker had kunnen laten klinken. Probeer ook eens Cool Edit. Als je met FL een beetje uit de voeten kan, kan je dat ook met CE, wat vooral bedoelt is voor sampletjes. FL is vooral voor beatjes en poppy deuntjes.
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:01. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.