Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Hart slaat over? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=652904)

Megadeth 05-11-2003 18:01

Hart slaat over?
 
Hoi,

Ik heb soms het gevoel dat m'n hart overslaat of ff te hard slaat o.i.d.. heel vaag gevoel krijg je daarvan (alsof je ff niet meer kan ademen ofzo :s)

Volgens m'n moeder kwam dit door vermoeidheid, stress e.d. hebben meer mensen hier last van?

Tnx :)

Droyd 05-11-2003 19:02

Veel mensen schijnen dit te hebben (ook bij jonge leeftijd)

Indien het niet te extreem wordt hoef je je normaal gezien weinig zorgen te maken

tripleB 05-11-2003 19:06

Heb er ook weleens last van... als het meer regelmaat word dan uitzondering ff langs de dokter gaan.

Fade of Light 05-11-2003 19:55

gaat dat niet onder de naam "hartruis" door? Dat heeft onze hond iig.

nl2suzy 05-11-2003 20:49

Ik heb er ook in meer of mindere maten last van.. En ik ben er ook is voor naar de dokter geweest, maar zolang het niet te erg is.. dan kan het opzich geen kwaad..

zonnebloempie 06-11-2003 12:08

waarschijnlijk heb je last van "hartkloppingen". dit kan het gevoel geven dat je hart overslaat of dat je je ineens heel erg bewust wordt dat je hart klopt. of het gevoel dat je hart helemaal uit elkaar knalt. maar goed-> in principe niks om je zorgen te maken!
de meeste mensen hebben er wel eens last van, kan idd veroorzaakt worden door stress en spanning maar ook door heftige inspanning
bijv. je trekt sprintje naar de trein, haalt m net en ploft vervolgens uitgeput op een bankje neer. veel mensen krijgen op dat moment het gevoel dat hun hart "overslaat"
ga niet helemaal uitleggen hoe het precies werkt maar hoop dat het zo beetje duidelijk is. Indien je er nou echt heel veel last van krijgt, kun je ff langs de huisarts gaan.

kevertje84 06-11-2003 13:42

jah daar heb ik ook wel eens last van. Heb vaak het gevoel dat mn hart een slag overslaat. Soms klopt ie ook heel erg hard of heel erg snel. Zou wel door stress kunnen komen, want ik heb er last van als ik het druk heb.

perseus 06-11-2003 15:51

Als ik iets heel spannend vind ofzo krijg ik altijd hartkloppingen en ga ik iets sneller ademen enzo.

Ik ben overigens in uitstekende conditie.

Megadeth 07-11-2003 07:23

Ah, tnx voor de antwoorden.. heb het niet zo erg vaak.. alleen als ik erg moe ben en me druk maak enzo.. :)

Roos 08-11-2003 10:16

Citaat:

Fade of Light schreef op 05-11-2003 @ 20:55:
gaat dat niet onder de naam "hartruis" door? Dat heeft onze hond iig.
Nee, dat hoeft niet per se


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.