![]() |
Is doorstromen nog mogelijk??
Is het mogelijk om vanaf de HAVO bv. 1 jaar een HBO-opleiding te doen (zoals psychologie), propedeuse halen en dan vervolgens aan de Universiteit te beginnen? Want als dat mogelijk zou zijn zou dat inhouden dat je niet 2 jaar VWO hoeft te doen en dan pas van daaruit te kunnen doorstromen. Het scheelt dus een jaar. Maar heeft iemand hier verstand van of heeft iemand hier ervaring mee? Zo ja, laat het me please weten.
|
als je toch niks doet kun je universiteit en zelfs hbo wel op je buik schrijven!!!!:D
|
Dat haal je toch niet met je supergoede, ahum, instelling.
|
dees is al geweest.
maar het kan soms wel. ligt er aan welke universiteit, sommige vinden het niet goed, anderen wel. |
het kan wel. meeste universiteiten laten je met je p gewoon toe alleen zie jij je p maar eens te halen in 1 jaar. Das echt heel hard werken!!!!!
ik wens je succes met wat je ook kiest Nora |
Het wordt over het algemeen aangeraden de weg via VWO te nemen. Dit sluit beter aan op het tempo, leerstof etc op de univerisiteit (correct me if I'm wrong...).
Er zijn er sowieso niet gigantisch veel die via de HBO naar de uni gaan en dan ook hun studie echt halen... -> veel afvallers. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:38. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.