Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   soort sport opleiding (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=659101)

Patrick_vN 12-11-2003 08:13

soort sport opleiding
 
Hallo,

Ik doe nu het profiel E&M met M&O en boekhouden. Ik wil hierna graag een studie doen waar ik veel vanuit school kan sporten. Nu heb ik zitten denken aan CE (sport en marketing) Dan heb je sowieso al 4uur in de week sport.

Maar wat voor andere opleidingen zijn er met sport ?? Bijv. iets wat op het CIOS lijkt maar dan HBO niveau ?? Of wat voor andere mogelijkheden zijn er ?? en waar zitten de opleiding?

Verwijs me a.u.b. niet door naar schoolweb.nl, daar vindt hij lang niet alles ...

Groeten,
Patrick

Missy Muffett 12-11-2003 08:50

Sport en Bewegingseducatie voltijd Tilburg
Sport en Bewegingseducatie voltijd Sittard
Sport Management: kort-hbo voltijd Tilburg
Sport, Economie en Communicatie voltijd Tilburg

Dit misschien iets?? moet je anders 's kijken bij op
www.fontys.nl en dan bij opleidingen, als je dan gewoon 'sport' aanklikt moet je er wel uit kunnen komen, denk ik

nare man 12-11-2003 09:08

de Johan Cruyff Academy (y) :cool:

Patrick_vN 12-11-2003 09:49

nare man: de Johan Cruyff Academy

Dat gaat et niet worden want ik sport wel graag maar niet op een bepaald niveau dat ik "topsporter kan worden"

Groeten Patrick

sas 12-11-2003 10:47

Alo Amsterdam
Alo groningen
Alo den Haag
Alo zwolle

Alo= Acedemie lichamelijke opvoeding

Patrick_vN 12-11-2003 10:48

Hoi,

Maar welke opleiding is eigenlijk echt sporten. Ik wil een opleiding waar je toch vrij veel sport. Eigenlijk te vergelijken met CIOS. Wat kan je daar mee vergelijken?

Groeten Patrick

Daantje_0705 12-11-2003 11:02

Citaat:

Patrick_vN schreef op 12-11-2003 @ 11:48:
Hoi,

Maar welke opleiding is eigenlijk echt sporten. Ik wil een opleiding waar je toch vrij veel sport. Eigenlijk te vergelijken met CIOS. Wat kan je daar mee vergelijken?

Groeten Patrick

ALO is volgens mij een soort CIOS maar dan op HBO niveau. Die sport management opleidingen lijken me niet echt gericht op het sporten zelf.

nare man 12-11-2003 12:27

Precies, ALO is inderdaad de HBO-variant van het CIOS. Een kennis van me doet het ook, in Groningen geloof ik.

Thomas 12-11-2003 14:16

ALO, maar alleen als je echt leraar op een middelbare school wilt worden.

Patrick_vN 12-11-2003 15:31

Hoi,

Wie heeft ervaring Met de opleiding Sport managment en Ondernemen van de HvA ?

Is er niet zo'n opleiding in Rotterdam ?? Ik weet dat de HES sport & marketing heeft (maar dit is CE). Ik hoop dat jullie het weten.

Groeten Patrick

Goede Fee 12-11-2003 19:22

Citaat:

nathalie schreef op 12-11-2003 @ 09:50:
Sport, Economie en Communicatie voltijd Tilburg

Dit misschien iets?? moet je anders 's kijken bij op
www.fontys.nl en dan bij opleidingen, als je dan gewoon 'sport' aanklikt moet je er wel uit kunnen komen, denk ik

Die opleiding leek mij tijdens zo'n voorlichtingsdag wel erg leuk!
Ik heb denk ik hetzelfde probleem (?) als jij, het liefst nog veel willen sporten maar niet echt op heel hoog niveau. Zeker omdat je een E&M-profiel hebt, moet je eens naar deze opleiding kijken!

Patrick_vN 13-11-2003 12:34

Hoi,

Die variant spreekt me niet zo aan... Volgens mij is deze opleiding tevens Commerciele economie maar dan met specialistatie sport ??

Maar heeft iemand ervaring met die opleiding van de HvA die spreekt me wel aan. Moet je tevens een medische keuring ondergaan dus het lijkt me dat die meer op sport is gericht dan andere varianten met bijv. Commerciele Economie.

Ik hoor wel.

Groeten Patrick

autodropje 13-11-2003 13:17

Citaat:

Wawl schreef op 12-11-2003 @ 15:16:
ALO, maar alleen als je echt leraar op een middelbare school wilt worden.
Je kunt met ALO wel meer worden dan leraar gymnastiek op een middelbare school


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.