Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Psychologie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=51)
-   -   vertellen of niet? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=662180)

Anonymusjuh 15-11-2003 13:59

vertellen of niet?
 
Ik weet niet of het hier hoort, maar anders wordt het wel verplaatst...

de situatie:

Mijn vader en moeder zijn gelukkig getrouwd voor 20 jaar jaar lang. Nu merk ik echter dat mijn vader erotische programma's kijkt, wat hij hiervoor niet deed (volgens mij). Hij doet het volgens mij ook achter mijn moeders rug om.

Maar wat moet ik doen? Moet ik het vertellen aan mijn moeder of niet? Moet ik het er met mijn vader over hebben? Moet ik iemand in vertrouwen nemen?

Ik wil dat er wat aan gebeurt, want de situatie zit me niet lekker...

Ilse286 15-11-2003 14:33

Ik zou het er met je vader over hebben. Volgens mij vind je dat nogal schokkend. Maar het hoeft niks te betekenen, tis gewoon natuurlijk zeg maar. Ook al wil je dat niet van je vader.

Fade of Light 15-11-2003 14:38

je vader is ook mensch. Je weet niet of hij het altijd keek. En er is niks mis met erotische programma's....hij gaat toch niet vreemd o.i.d. ? Nou dan....

Niks om je druk oer te maken zover en niks nuttigs om te bespreken.

Quiana 15-11-2003 15:00

Ik denk dat het kijken van erotische programma's niet heel
erg is, tenzij hij daarbij ook vreemd gaat ed. Uiteindelijk is
hij idd ook gewoon een mens, en ik denk dat vrijwel
ieder mens wel seksuele behoeftes heeft.

De één uit het door tijdschriften/boeken, de ander door tv.
(of mbv vriend(in) enz, kan je zelf ook wel bedenken...)

Wat zou je willen dat er gebeurt? Je vader verbieden zulke
dingen te bekijken? Lijkt me niet echt redelijk, eerlijk gezegd.

Dat je je er ongemakkelijk ed bijvoelt is wel begrijpelijk,
als het je heel erg hoog zit kan je er misschien ook met hem
over praten ed... Maar besef je wel dat vrijwel iedereen
behoefte heeft aan seks ed.

Charlottetje 16-11-2003 13:02

Bij zoveel gezinnen, relaties, whatever komt dit voor. Niets om je druk over te maken lijkt mij.
Tsja, als je er echt mee zit, zou je het eventueel aan je vader kunnen vragen; waarom en hoe lang al, maar dit is vrij normaal hoor.
Misschien weet je moeder er zelfs best wel vanaf, maar vindt zij die programma's gewoon niks. Misschien heeft je vader gewoon meer behoeft aan seks dan je moeder en wil hij dat zo goed mogelijk oplossen (hij kan je moeder moeilijk dwingen natuurlijk, en vreemdgaan is al helemaal geen optie lijkt me, dus dan zou dit nog de meest nette oplossing zijn, of niet?)
Veel succes iig!

Big Brother 16-11-2003 17:38

mijn vader kijkt ze ook, sterker nog, we kijken ze soms samen :D

ach ja

Auntie M 16-11-2003 18:18

Ik zou het niet vertellen.
Als het een probleem is, dan is het een probleem tussen je vader en je moeder, ik zou daar niet tussen willen zitten. Het is wat anders dan vreemdgaan. Of je zou er zelf een probleem mee moeten hebben dat hij er naar kijkt, maar dan zou je een gesprek met hem aan moeten gaan.

Sylph 16-11-2003 19:13

Is het dan zo erg om erotische programma's te kijken? :eek:
Dat doen zo veel mensen :|

saartjeh 16-11-2003 20:07

al is t alleen maar om van je onrustige gevoel af te komen, daar moet je ckr over praten, blijkbaar had je dit niet verwacht van je vader en dan kunnen mensen wel zeggen hoe normaal dat is (maar eerlijk gezegd lijkt t me niet egt een super fantastisch id als mijn toekomstige man dat soort programma's keek zonder dak t wist en dat laatste ist belangrijkste)
Het is denk k t verstandigste je beide ouders aan tafel te nemen met z'n drieen dus en dan uitleggen dat jij iets hebt ontdekt van je vader waarvan je niet overtuigd bent dat je moeder dat weet. Dan geef je je vader de beurt om te vertellen welke programma's hij s'avonds kijk;)
Als gesprek eenmaal begonnen is als blijkt dat je moeder t niet weet, dan kun jij ze wel alleen laten:)
Misschien weet je moeder het ook wel of vind ze t niet erg
iig heb je ze dan samen, lijkt me meest fair:)
suc6 iig


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.