Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   ARTistiek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Herman Brood (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=6651)

rodina 11-07-2001 21:21

Herman Brood
 
...is dood,
tja sad but true, van het Hilton in Amsterdam af gesprongen.

Wat vonden jullie van hem?
Ik hoor nou een of andere Brood special aan op TMF (excus mtv zit niet op de schotel), de muziek van 'm is beswel kewl.
Maar goed dat hoort op een ander forum thuis.
Zijn KUNST?
m'n oma heeft een brood thuis hangen, en het is mooi. Z'n werk is wel apart, niet standaard zeg maar. Ik vind het wel tof en jullie?

autodropje 11-07-2001 21:46

ik vind het ook best leuk

TearSong 12-07-2001 09:36

ik vind zijn werk wel mooi, niet alles overigens, maar toch.

muzikaal gezien ook een bewonderenswaardig persoon.

$omeone 12-07-2001 11:24

t is apart werk ja, het ziet er alleen meestal wel uit alsof t zomaar wat is en je t zelf 100 x beter kan.

Saraļ_h 12-07-2001 12:05

ik had echt respect voor hem, het was een hele goeie man, en hij deed gewoon lekker waar tie zin in had.

hij was 30 jaar lang aan de drugs drank, en dat was gewoon zijn leven, toen hij daarmee stopte kan ik me voorstellen dat zn lichaam (en geest) in elkaar stortte, aangezien dat lichaam gewend is aan de grote hoeveelheid drugs.

zijn dood is voor mij zeker geen verrassing ik dacht er laatst nog over na, hoe lang zou die te leven hebben? het is nix voor hem om langzaam af te takelen in een ziekenhuisbed ofzo.

nee ik heb er vrede mee, en 'dankzij' deze dood leeft hij weer


rip brood

Prada 12-07-2001 14:35

Hypocriet!!! Iedereen heeft altijd een grote bek over junkies, dat het een schande is enz...Toevallig is er eentje beroemd, en ohoh wat een grappig persoon...Nee, hij is niet grappig; het was een trieste junk, net als iedere andere junk (alleen had hij geld)...Normaal gesproken keuren we hoerenbezoek, vreemdgaan en diefstal af; maar als die grappige Broodjunk dat doet, dan is het humor! Donder toch op! Ik heb totaal geen respect voor zijn levensstijl (ik ken weinig mensen die zoveel anderen hebben gekwetst), enkel voor zijn muziek en kunst!

PinkPrinces 12-07-2001 15:39

Hij is dood mensen .. Laat hem rusten, dat was wat hij wilde. Jullie cq wij kennen hem helemaal niet. Zijn lichaam was stuk door zijn drugsgebruik, hij kon en wilde niet meer.

Prada 12-07-2001 15:45

Citaat:

PinkPrinces schreef:
Jullie cq wij kennen hem helemaal niet.
Wil je daarom wedden?

stroopwafel 12-07-2001 16:26

http://www.iq.nl/kunstpag/brood07.html

ik zeg nix http://forum.scholieren.com/rolleyes.gif

Prada 12-07-2001 18:39

Broodtopic op de kantine, Broodtopic op A&N...Lijkt me deze een beetje overbodig...Sorry Rodina...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.