Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Grafisch Intermediar (MBO) (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=673560)

miss-tess 26-11-2003 20:24

Grafisch Intermediar (MBO)
 
wat houd het in en wat kan je ermee doen later?

rodina 27-11-2003 19:49

www.gla.nl


Gr.Int. houdt volgens mij in dat jij als soort van onderbaas in een reclamebedrijf zit.. could be wrong


iig ga niet naar het grafisch lyceum, tzuigt hard, je leert niets en tis gewoon stom

Coconut 28-11-2003 20:17

Ik doe Grafisch Intermediair op het GLU...

Wat het inhoud? Tsja, daar kom ik nu, tijdens mijn stage, in het 3e jaar dus, pas achter... De 1e 2 jaar zijn erg vaag. Maar je bent gewoon de spin in het web. Je staat tussen de klant en de rest van het bedrijf in, je moet alles regelen, overal vanaf weten, en altijd aardig blijven :)

rodina 30-11-2003 19:50

Citaat:

kimmieee schreef op 28-11-2003 @ 21:17:
Ik doe Grafisch Intermediair op het GLU...

Wat het inhoud? Tsja, daar kom ik nu, tijdens mijn stage, in het 3e jaar dus, pas achter... De 1e 2 jaar zijn erg vaag.


Erg vaag...?

Ik zit nu in mn eerste jaar, en 't enige wat we tot nu toe hebben moeten doen is knippen en plakken. Al dan niet op de computer met een of ander programma waar de 'docenten' zelf niets van snappen.
Organisatorisch is het een grote puinhoop, niemand snapt waar ie mee bezig is. Leraar1 zegt A, leraar2 zegt B, en de volgende zegt ik weet het gewoon niet, ga maar koffie drinken.
De eerste maand, heb ik in totaal 5 lessen gehad, waarvan 1tje echt daadwerkelijk ergens over ging.
Nu is dat nog steeds zo.
Leraren zijn niet betrokken bij wat je doet, de interesse is ver te zoeken.
Bovendien heb je geen enkele vrijheid in je opdrachten. Dit papier, die kleuren, die layoutformaten, dat icoontje moet rechts, die andere linksonder, en verder mag je het zelf weten, oja dit en dat corps en dat lettertype.

Als je iets creatiefs wil doen, vrijheid in je werk wilt, moet je het absoluut niet doen.

Wanneer je iets wilt doen waarbij je de hele dag uit je neus kan vreten hier en daar wat kan knippen en plakken, en je creativiteit naar de klote wilt helpen: Go for it (y)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.