![]() |
waarom ben je begonnen
waarom zijn al die junks hierzo begonnen??
|
Ok hoe vaak is dit al het onderwerp geweest? En trouwens wat noem jij junks???? Mensen die wiet roken of pillen e.d gebruiken?? Tja het is maar wat je daar onder vat, maarre dat noem ik dus geen junks. Junk is wel un erg groot woord :eek:
groetjes |
Junk ben je als je verslaaft bent en steelt inbreekt of wat dan ook om aan je drugs te komen ... als je trouwens verslaaft ben aan hard drugs en je werkt ervoor ben je geen junk ..
Ontopic: nieuwschierigheid net als de rest van het forum waarschijnlijk? |
Citaat:
|
whaha Baflo, daar was ik vrijdag nog.. wat een kneuzen dorp :)
was jij ook op Advendo? |
Junks :D hehehehe
Ik zie het als een toevoeging aan mijn normale leven niet als een must... |
Citaat:
Flamez |
Ik was ooit op een feestje waar ik werkelijk niemand kende. Ik was 11 ofzo en de rest allemaal 2keer zo oud. Ik had echt een leuk verjaardagsfeestje verwacht maar dit zeker niet. Ik had zonder het te weten al een plak spacecake naar binnen gewerkt. Ik wist niet dat er space in zat. En joints werden aan iedereen doorgegeven, dus ik nam een suck en gaf hem weer door. De jongen die het feest gaf was al na 10 minuten out en ik volgde hem ongeveer 20 minuten later.
Op een gegeven moment lagen we allemaal op elkaar en naast elkaar en toen werd ik plotseling bruut op mijn smoel gepakt. En dat was dus ook mijn eerste zoen. Ik weet niet meer door wie en ik heb haar naam nooit geweten. Maar de volgende dag kwam ik toch echt even bij mijn vrienden wiet introduceren. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:18. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.