Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Flora & Fauna (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Asieldieren (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=688440)

Mortischa 13-12-2003 00:27

Asieldieren
 
Zeppo

http://picserver.student.utwente.nl/....php?id=559997

Er was eens een hond die Zeppo heette. Toen het buiten koud en donker was lag hij warm en veilig naast zijn baasje op de bank. Hij keek zijn baasje dankbaar aan het met ene oog dat hij nog had. Zeppo zuchtte diep: hij was totaal gelukkig!

Was dit sprookje maar waar!

Zeppo zit in het asiel en niemand wil hem hebben! En waarom? Wij weten het niet... Wij, van het Dierenbescherming Promotieteam, willen Zeppo voor de Kerstdagen een nieuw huis geven en hebben jouw hulp daarbij nodig! Daarom sturen wij deze e-mail rond om hem aan jou voor te stellen. Wil jij Zeppo’s nieuwe baasje zijn? Of weet je misschien iemand anders die Zeppo gelukkig kan maken?

http://picserver.student.utwente.nl/....php?id=559998
Stuur dan deze e-mail door naar zoveel mogelijk mensen en help Zeppo voor Kerst aan een nieuwe baas!
Wij zijn Zeppo in het asiel gaan opzoeken. Tussen grote Herders en kleine Jack Russels zit Zeppo achter tralies in een hok. Hij valt meteen op. Niet alleen omdat hij maar één oog heeft maar ook omdat hij niet blaft. In het lawaai van alle andere honden zit hij rustig om zich heen te kijken en als je langs hem loopt steekt hij verlegen zijn poot in de lucht om wat aandacht te trekken. Dankbaar likt hij je hand als je hem probeert aan te raken.
Hij moet hier weg!

Wil je meer weten over Zeppo en andere asieldieren?

Ga dan naar
www.dierenbescherming.nl/beestachtig



ps. dit is een beginnende kettingbrief, ik ben een van de mensen achter deze actie en ik hoop dat dit hier mag blijven staan want het is geen commerciele reclame, maar meer een liefdadigheid en ik weet dat hier de juiste mensen zijn :)

Stefanie 13-12-2003 11:24

Wat een schatje zeg... Dit is nou de reden dat ik zodra ik op mezelf woon en n hond wil, eentje neem uit het asiel. Die dieren verdienen echt een goed leven.

Echt cute beesie!!! Het zo'n medelijden met dit hondje :( !

duifeltje 14-12-2003 15:53

Wat onbegrijpelijk zeg, dat niemand dat beessie meeneemt uit het asiel.
Als we nog geen twee honden zouden hebben mocht hij er wel bij. Op zo'n hond wordt je toch meteen helemaal smoor!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.