![]() |
NWO inzicht in het oplossen van puzzelvragen
Hallo mensen,
Ik ben samen met een klasgenootje bezig als profielwerkstuk een onderzoek uit te voeren onder 5-havo-leerlingen. Alleen zitten wij nu met een probleem... We kunnen nergens theorie vinden over inzicht, en die hebben we wel nodig. Over intelligentie is er genoeg te vinden, maar daar hebben we verder weinig aan. Dus als iemand een tip heeft, of als iemand zelf informatie heeft over dit onderwerp. Laat je dan zo snel mogelijk horen. Alvast bedankt. |
Zucht.
Je zit in 5 HAVO. Ooit stond de H van Havo voor 'Hoger'. Tegenwoordig voor 'Hopeloos'. Waar gaat de HAVO heen? |
Citaat:
Fleet, ga je mond spoelen met zeep |
Citaat:
'Vragen over vervolgopleidingen en klaagzangen over je irritante leraren kun je hier kwijt. Huiswerkvragen horen in de huiswerkfora.' Met name die laatste zin. Huiswerkvragen horen in de huiswerkfora. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Man, je hebt niet eens een mavo of MBO diploma!(n) en dan ga jij het HAVO afkraken wat nog altijd hoger is? :nono: |
Citaat:
Heb jij ook 40 boeken gelezen voor je VWO-examens? :) |
Citaat:
|
Lieve schatten, iedereen is nu even erg bezig. Kappen met offtopic reacties nu. Reageer op de post van de topicstartster of reageer niet, lijkt me niet zo ingewikkeld.
Wat voor opleiding je ook doet of niet doet, dit moet iedereen begrijpen. |
Je zoekt dus specifiek inzicht in logisch denken? Zoek daar dan eens op, op 'logisch denken' dus. Daar moet vast wel iets over te vinden zijn :)
|
Misschien kan je ook eens kijken bij IQ tests, die meten toch ook je inzicht? Er staat vast wel iets over.
Nog een paar andere (misschien) nuttige links: *klik* *klik* *klik* *klik* *klik* Offtopic: FA, zolang jij geen diploma hebt, heb je nog geen poot om op te staan. Bovendien moet ik nog zien of het je lukt :nono: je zal best wat kunnen, maar ik vind arrogantie een hele slechte eigenschap! Bovendien ga ik in februari zelf aan een uni studeren, dus wat opleiding betreft kún je mij niet eens afkraken ;) Case closed, als je nog opmerkingen hebt mag je me pm-en :) |
En als we nou eens allemaal ophielden met het maken van kinderachtige opmerkingen over elkaars opleidingsniveau zou dit forum er een stuk leefbaarder op worden. Aangezien ik bepaalde mensen er hier niet toe in staat zie de dscussie te voeren op een manier die het onderwerp waardig is zal ik deze sluiten en verwijzen naar een topic op Algemene Vakken.
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:52. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.