![]() |
Opnemen wat je hoord?
Hey mensen
Ik luister de laatste tijd veel radio via winamp. ID-T was 1 van de eerste die bij mij in men winamp te vinden was maar dat zijn der tegenwoordig wel meer. Nou hoor ik regelmatig goeie muziek die ik verder niet tegen komen en zou dat graag willen opnemen. Ik heb al wel een tijd lopen zoeken maar ik heb eigelijk geen id waarnaar ik moet zoeken. Dus mijn vraag:) Kennen jullie michien programma's die dat kunnen? Opnemen wat je hoord? |
Streamripper heb je dan nodig, weet niet precies welke progs dat kunnen.
|
Dat kon al met Winamp 2, maar de optie staat verdekt opgesteld: Options -> Preferences -> Plug-Ins -> Input -> Nullsoft MPEG Audio Decoder -> Streaming -> 'Save files to...' :)
Volgens mij Edit - nee, kan niet...waarom die optie er dan bijstaat? Je hebt dan toch een apart progje nodig als StreamRipper32 ofzo. |
"Opnemen wat je hoord" is dus met een " t " :) (y)
|
Ik heb dat laatst met Nero Wave Editor gedaan. Ik heb zelf een Creative-geluidskaart, en daar kan je bij de 'Surround Mixer' bij Opnemen ook instellen mbv een schuifje 'wat men hoort'.
|
zoek idd op download.com naar stream en ripper (of streamripper)
|
Ok bedankt (y)
|
Citaat:
Hey ik heb wel een leuke gevonden! Gratis en voor niks (Y) http://quinnware.com/ |
Upje :p
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:54. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.