![]() |
een beetje nietszeggend...
Een beetje jij, en soms heel veel van mij.
Maar weinig woorden, niets zeggend. Gedachten van verre, dichtbij geweest. Een beetje ik maar jij toch het meest. En soms wel samen, maar ook weer niet. Apart in mijn ziel, en zo weinig lichamelijk. Een beetje nietszeggend, te verwachten maar met hart, ben jij in mijn gedachten. Nooit niets, want het was altijd wel iets, maar weinig dat ik nog kan benoemen. Weinig te herinneren, en zoveel gedaan, met zonder jou, en zo toch verder gaan. |
Je rijm komt niet gedwongen over, het loopt goed. Je inhoud vind ik moeilijk, is er iemand overleden? Daar doet het me een beetje aan denken eigenlijk.
|
Citaat:
|
Ik vind 'm sterk, zowel in rijmgebruik(1e zin 1e strofe, 1e zin laatste strofe en steeds de laatste 2 zinnen van de strofes) als taalgebruik(met zonder, een beetje jij, maar met hart).
|
Ik vind de tegenstellingen in je gedicht sterk; ook dat twijfelende vind ik leuk. Een sterke verwoording, een mooie dichtvorm; bovendien erg prettig rijmschema, wat helemaal niet gedwongen overkomt :)!
|
tegenstellingen vind ik meestal goed, maar af en toe beetje te, als je begrijpt wa tik bedoel, bijv bij
Gedachten van verre, dichtbij geweest Maar dat is maar heel soms hoor...verder vind ik t prettig lezen, niet geforceerde rijm, en vooral deze zin: Nooit niets, want het was altijd wel iets, vind ik zeeeeeeeeer goed, en mooi. Ja,gewoon fijn gedicht. |
Heel mooi! Aan bovenstaande reacties heb ik eigenlijk niks toe te voegen.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:11. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.