![]() |
Sprookje zonder eind
Mollige kaboutertjes
huppelen al pulkend aan hun geweten Dromen van hamstertjes -knagend geweten- Sprookjes zijn niet mooi zonder zwarte gewetens Hoe het ook: hoe kan iets mooi zijn, zonder iets lelijks ernaast Sprookje zonder eind |
Ik vind dit gedicht wat minder dan je andere, eerlijk gezegd. De vorm spreekt me op zich wel aan, en het gebruik van enjambement is goed; op de goede plaatsen afgebroken. Maar qua verwoording & inhoud vind ik deze wat minder:
- ik vind de herhaling van geweten, en dat 'gewetens' weer terugkomt in de derde strofe, niet zo mooi; verder is je taalgebruik ook vrij 'tam'; veel eenzelfde woorden ed. - de woorden 'mollige', 'pulkend' staan mij niet zo aan; deze vind ik persoonlijk gewoon niet zo mooi ;). De vergelijking die je maakt met de hamstertjes vind ik wel leuk :)! Door je verwoording vind ik dat de inhoud niet zo sterk naar voren komt; dat vind ik eigenlijk zonde... ik denk dat je meer met dit gedicht kunt; het idee is nl. volgens mij wel leuk :). |
Is leuk gebracht zeg, ook dat van die hamsters vind ik leuk en Het is amusant om te lezen en zo word de boodschap een beetje kleurrijker gebracht, de eindzin zorgt er weer voor dat de aandacht gevestigd word en het is duidelijk dat je een punt maakt.
leuke stijl |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:38. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.