![]() |
games uit thailand, HELP!
ik heb games uit thailand voor een goedkoop prijsje gekocht. jaja ik weet het, dan vraag je om problemen maar uhm ik heb mijn ps2 dus omgebouwd. als ik hem wil spelen, pakt ie de cd niet. hij lijkt te blokkeren. ik heb al alle regio's met m'n dvd x region, cd geprobeerd maar hij doet het niet. hoe kan ik dit verhelpen?
|
die cd erin stoppen, menuutje afwachten en dan het spel erin stoppen?
|
Kun je voortaan een nuttige titel kiezen? Dit zegt niets over het onderwerp van je vraag/probleem namelijk.
|
Slide card halen!
|
Citaat:
|
is een slide-card betrouwbaar, en wat is het voordeel van een slide-card ten opzichte van een DVD-x region cd?
|
Slide card kan je illegale spellen spelen, dusz...KOPIEEN!
En betrouwbaar tja, ik zelf vind het niks , maar ik heb verschillende reacties gehoord die positief waren... www.psxshop.nl moet ie ergens bij staan! |
Laat me raden ... we praten hier over het fenomeen cheap-ass pirate copies uit Thailand, met eventueel nog een mooie opdruk, en zoals het hoort een zilveren of zwarte onderkant?
Dit zijn in 90% van de gevallen dus cd's die geperst zijn, maar niet leesbaar door je PS2. Elke PSX en PS2 cd bevat een soort van error, waarmee bij het opstarten rekening gehouden wordt door je console. Komt dit niet overeen, dan vreet ie um gewoonweg niet. Je zult in die gevallen toch gewoon met een swap disc moeten werken, zoals die slide card of een flip top mod voor je PS2 Als je een credit card hebt is het maybe toch eens interresant om op sites als www.success-hk.com te kijken ... |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.