Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Drugs & Alcohol (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   heroïne chinezen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=730781)

needlefreak 25-01-2004 11:25

heroïne chinezen
 
ik kreeg een pb gekregen van iemand die smack heeft (1e keer) en het waarschijnlijk wel zal chinezen. daarom dacht ik om het hier maar eens te posten hoe je dat nu precies doet. ook al doet (bijna) niemand dat hier. het is een drugsforum met mensen die geïntereseerd zijn in drugs en sommigen zullen het misschien wel interessant vinden om het te weten. (ook al zullen ze het nooit doen)

wat je nodig hebt: heroïne, zilverpapier an aansteker (meerdere als je lang gaat chinezen want die aanstekers gaan vlug op)

je hebt ook een kokertje nodig om de dampen op te zuigen maar dat maak je best ook uit zilverpapier. de reden is dat er aan de binnenkant van je kokertje smack blijft hangen en als je het terug open doet dan kun je die smack uit je kokertje nog verder opgebruiken.

als je goed kijkt heb je bij zilverpapier 2 kanten. een matte kant en een blinkende kant. je moet ervoor zorgen dat de matte kant aan de binnenkant van je kokertje is.
voor je het zilverpapier tot een kokertje rolt moet je met de vlam van je aansteker over het zilverpapier gaan. als je dat niet doet krijg je meer giftige dampen binnen.
je neemt een stuk zilverpapier dat iets breder en langer is dan je je kokertje wilt. dan plooi je de randen wat naar binnen zodat het steviger is. je kunt een sigaret of een balpen nemen (naargelang hoe dik je het wilt) en daar rol je het zilverpapier rond tot een kokertje.

nu heb je alles wat je nodig hebt om heroïne te chinezen.
je neemt terug een stuk zilverpapier en je gaat er opnieuw met de vlam van je aansteker eens over. de matte kant van het zilverpapier moet vanboven, de blinkende vanonder.
je maakt een baan in het zilverpapier en legt er wat smack op. als je met je aansteker die smack verhit aan de onderkant van het zilverpapier dan word die smack vloeibaar. daarom moest je die baan maken zodat die druppel mooi kan lopen. terwijl je met de vlam van je aansteker die heroïne druppel verhit komen er dampen uit die je met je koker moet inademen. al de dampen die je inademt hou je best lang in je longen.
je zilverpapier moet je schuin houden zodat die druppel goed kan lopen en je moet aan de onderkant van je zilverpapier gewoon volgen met de vlam van je aansteker.
stop je met verhitten (als de druppel aan het einde van het zilverpapier is) dan word die druppel smack weer hard.
als je goeie heroïne hebt dan zullen er zwarte sporen op het zilverpapier zijn op de plaats waar de druppel gelopen heeft. hoe slechter de smack, hoe minder sporen het nalaat op je zilverpapier.
als je je druppel opnieuw wil laten lopen van de ene kant van het zilverpapier naar de andere dan neem je best een andere baan (niet de zwarte) zodat je druppel nog goed loopt.

als je een hele tijd gechineesd hebt met hetzelfde kokertje dat je uit zilverpapier gemaakt hebt, moet je dat kokertje eens open doen. aan de binnenkant zal er nog smack zitten. meestal licht oranje sporen maar soms nog wat bruine. als je je kokertje goed gemaakt hebt, hangt er nog smack aan de matte kant van het zilverpapier. nu kun je nog wat verder chinezen...


'k hoop dat het wat duidelijk is en dat ik niks vergeten ben. ik denk dat het beter is van dit hier te posten dan via pb.

doe maar een slotje. :p

zeehond23 25-01-2004 11:29

sow, gelijk proberen man! ;)

Robo 25-01-2004 11:36

Been there, done that :rolleyes:
Nee maar je kan bijv. ook coke chinezen, dus op zich wel handig tog. Alleen dacht ik eerst altijd dat dat erop neer kwam dat je je coke door de nasi pleurde en dat opvrat :P.

needlefreak 25-01-2004 12:19

coke beesen is niet hetzelfde.
eerst moet je dan je coke kuisen met amoniak. om te shotten moet je het niet kuisen. bij heroïne is het andersom. om te shotten moet je het kuisen met een licht zuur (citroensap of azijn) en om het te chinezen moet je het niet kuisen.
als je wilt leg ik het wel eens uit hoe je coke moet kuisen en beesen maar nu moet ik weg. het zal ten vroegste volgende week zijn...

Dakus 25-01-2004 12:48

Citaat:

Robo schreef op 25-01-2004 @ 12:36:
Been there, done that :rolleyes:
Nee maar je kan bijv. ook coke chinezen, dus op zich wel handig tog. Alleen dacht ik eerst altijd dat dat erop neer kwam dat je je coke door de nasi pleurde en dat opvrat :P.

robo? jij? heroïne? :eek:

Oma 25-01-2004 13:11

juh wie heeft jou ge-pmt naald?

die dude mot ff uit de kast komen hehe (ik ben gewoon nieuwschierig).

Dakus 25-01-2004 13:16

Citaat:

omajunk schreef op 25-01-2004 @ 14:11:
juh wie heeft jou ge-pmt naald?

die dude mot ff uit de kast komen hehe (ik ben gewoon nieuwschierig).

ja ik ben ook best wel neugierig

zeehond23 25-01-2004 13:18

ik denk niet dat de persoon bij naam genoemd wilt worden, anders had diegene wel een topic geopend (lijkt mij)

Dakus 25-01-2004 13:19

ik wist het wel, jij bent het zeehond! :eek:

Griller 25-01-2004 14:12

Lijkt mij heerlijk

Oma 25-01-2004 14:17

Citaat:

zeehond23 schreef op 25-01-2004 @ 14:18:
ik denk niet dat de persoon bij naam genoemd wilt worden, anders had diegene wel een topic geopend (lijkt mij)
juh dat kon ik ook nog wel bedenken , maar ik dacht kan het altijd vragen he... :)

zeehond23 25-01-2004 14:47

Citaat:

sjek schreef op 25-01-2004 @ 14:19:
ik wist het wel, jij bent het zeehond! :eek:
nee hoor :nono: Dat je dat van me denkt zeg :eek:

Dakus 25-01-2004 14:49

Citaat:

zeehond23 schreef op 25-01-2004 @ 15:47:
nee hoor :nono: Dat je dat van me denkt zeg :eek:
ja zou toch zomaar kunnen?

zeehond23 25-01-2004 14:52

Citaat:

sjek schreef op 25-01-2004 @ 15:49:
ja zou toch zomaar kunnen?
Nah, ik heb eerlijk gezegd (bijna) geen intresse in heroine

Dakus 25-01-2004 14:55

(y)

Robo 25-01-2004 18:09

Citaat:

sjek schreef op 25-01-2004 @ 13:48:
robo? jij? heroïne? :eek:
Ik zeg nix :P.

Nee hoor, geen heroine voor mij.

Dakus 25-01-2004 18:27

(y)

zeehond23 25-01-2004 18:58

was jij het sjek? :eek:

Dakus 25-01-2004 19:14

nee ik inhaleer alleen maar alcohol :)

ESCO 25-01-2004 20:12

Citaat:

coke beesen is niet hetzelfde.
Nee is zeker niet hetzelfde je kan het niet op folie verdampen.
Je hebt een pijpje nodig lijkt op een wiet pijpje maar toch wat
anders.
Je kan het ook in een cola blikje doen,maar is erg lastig.
Echte wanhopige junkes doen dat wel.

Zo ziet het er dus uit aan de enekant stop je een bolltje of blokje in en met de aansteker verwarm je het.
De rook gaat in de pijp aan de andere kant hijs je de rook op.
Het pijpje is een soort kunstwerk voor crack junkies.
Als iemand hun pijpje afpakt vechten ze of het om hun leven gaat.


http://www.theconnection.org/content/2003/01/30/crackhead173.jpg

gladde aal 26-01-2004 00:44

als je heroine gaat doen ben je echt dom bezig.

coopergirl 26-01-2004 05:31

Citaat:

gladde aal schreef op 26-01-2004 @ 01:44:
als je heroine gaat doen ben je echt dom bezig.
're u kidding me? :rolleyes:

*goedemorgen, overigens*

Mutant_oud 26-01-2004 10:28

Wat mij betreft mag hij open blijven, het is geen promotie en verdere vragen erover kunnen hier gesteld worden. Ga nu niet speculeren wie ernaar heeft gevraagd en waarom.

Needle, hoeveel shots heeft een verslaafde nu eigenlijk nodig per dag? (en dan bedoel ik gemiddeld, want dat zal ook wel weer anders zijn voor iedereen) Is er een groot verschil tussen chinezen en spuiten (denk aan Floortje Bloem - ik chinees alleen maar, dat is beter)? En wat betaal je eigenlijk ervoor en wat krijg je dan en hoe lang kun je ermee verder? (Dat laatste is volgens mij al eens gevraagd, maar ik kan het niet meer vinden).

C r Y p S 26-01-2004 20:11

Yo Needle, ik kan niet echt zeggen dat je taalgebruik er op vooruit is gegaan de laatste tijd ;) :p

Maar wel een interessant verhaal. Ben zelf altijd supergeïnteresseerd geweest in heroïne en alles er omheen, lees er ook veel over. Maar die "interesse" is overigens niet in de zin van dat ik ook zelf wil gebruiken. Ik vind het alleen een fascinerende drug, omdat hij zo heftig (sterk) is en a.h.w. hele goede (het gevoel) en hele slechte kanten (financieel, lichamelijk, etc.) verenigd.

Trouwens, ik heb begrepen dat de drug heroïne op zich lichamelijk nog niet eens zó schadelijk is. Het grote probleem zijn vooral de ongezonde omstandigheden waarin junks vaak leven, gebrek aan gezond voedsel (door verdwijnende eetlust) en vuile naalden die de problemen veroorzaken. En OD natuurlijk, maar dat is logisch.
Maar klopt dit volgens jou een beetje?

Oma 26-01-2004 21:36

juh had ik ook gelezen, heroïnejunks kunnen best lang leven als ze dus goed eten, schone omgeving etc. etc..

Maarja die kans dat een junk zo leeft is natuurlijk erg klein.

C r Y p S 26-01-2004 23:08

That's the whole point i.d.d.
Maar je hebt soms van die rijke patsers (posterren e.d.) die smack gebruiken en dat wel redelijk gezond kunnen doen (geld genoeg tenslotte).

deadlock 27-01-2004 09:41

Is het met heroïne ook zo bij jou dat je na de eerste keer gelijk verslaafd was?

funkypunk 28-01-2004 13:58

weet je, dat lijkt me dus echt eng......

oke, wie mij een paar jaar geleden zou hebben verteld dat ik zou snuiven had ik ook voor gek verklaard, maar toch

needlefreak 31-01-2004 17:43

Citaat:

Needle, hoeveel shots heeft een verslaafde nu eigenlijk nodig per dag? (en dan bedoel ik gemiddeld, want dat zal ook wel weer anders zijn voor iedereen)
minstens 3 shots per dag. de meeste shotten wel meer. (als ze geld of smack hebben tenminste)
Citaat:

Is er een groot verschil tussen chinezen en spuiten (denk aan Floortje Bloem - ik chinees alleen maar, dat is beter)?
groot verschil. als ik me niet vergis staat er in het boek floortje bloem dat chinezen goedkoper is. dat is geen waar. als je chineesd heb je meer verlies en minder sterk effect dan als je spuit. chinezen is wel de veiligste manier om heroïne te gebruiken.
Citaat:

En wat betaal je eigenlijk ervoor en wat krijg je dan en hoe lang kun je ermee verder?
meestal is de prijs hier 40 euro voor 1 gram of 70 euro voor 2 gram. maar je kunt het veel goedkoper hebben als je naar antwerpen ofzo gaat. ik ben onlangs naar een adres geweest en ik heb 150 euro betaald voor 10 gram smack. waar ik ga kun je heroïne kopen voor 15 ofwel 25 euro de gram. bij die van 15 euro/gram doen ze gewoon meer codeïne en is dus minder sterk. hoelang je ermee doet hangt af van persoon tot persoon. ik gebruik nu ongeveer een gram per dag.
Citaat:

Maar klopt dit volgens jou een beetje?
ja zeker. moest je geen geldgebrek hebben, altijd goeie smack, goed eten (eventueel vitaminepillen) dan kun je oud worden met heroïne. od's gebeuren meestal bij personen die niet voorzichtig gebruiken en zichzelf ondermijnen. als je heroïne gebruikt kun je wel eten (in het begin niet) maar junks met geldgebrek geven bijna al hun geld aan smack.
Citaat:

Is het met heroïne ook zo bij jou dat je na de eerste keer gelijk verslaafd was?
nee. heroïne is niet zo snel verslavend als men denkt. van een paar keer heroïne te gebruiken ben je nog niet verslaafd. het duurt wel een tijdje. maar experimenteren met heroïne is natuurlijk wel een risico en niet aan te raden.

HenkMul 31-01-2004 18:35

Dus je geeft nu weer zo'n 600 euro per maand uit aan smack. Chill hoor.

Henk Mul !

C r Y p S 31-01-2004 22:02

Citaat:

HenkMul schreef op 31-01-2004 @ 19:35:
Dus je geeft nu weer zo'n 600 euro per maand uit aan smack. Chill hoor.

Henk Mul !

......

inmiddels wisten we wel dat dat gewoon zijn keus is.


PS Ik ken mensen die per maand 300 euro aan hun telefoon uitgeven...

silverpearl 01-02-2004 14:12

Needlefreak, je zat toch in een afkickcentrum en was toch gestopt?

EZBlade_temp 01-02-2004 14:29

je zegt het goed: zat

Tiño 01-02-2004 23:33

stoer man















:rolleyes:

De Veroorzaker 01-02-2004 23:50

Citaat:

silverpearl schreef op 01-02-2004 @ 15:12:
Needlefreak, je zat toch in een afkickcentrum en was toch gestopt?
inderdaad

deadlock 02-02-2004 09:43

Over needlefreak zelf is al genoeg gediscussiëerd en daar is een topic over. Ik vind niet dat hij in deze topic het allemaal opnieuw te vreten moet krijgen.

Dakus 02-02-2004 09:58

Citaat:

deadlock schreef op 02-02-2004 @ 10:43:
Over needlefreak zelf is al genoeg gediscussiëerd en daar is een topic over. Ik vind niet dat hij in deze topic het allemaal opnieuw te vreten moet krijgen.
(y)

silverpearl 04-02-2004 21:18

Ey begrijp me niet verkeerd. Ik geef hier niet af op needlefreak, maar heb op een bepaalde manier ook bewondering voor hem. Ook omdat hij ons de kans geeft ons eens in te leven in hem, en veel te vertellen over hoe zijn leven is verlopen en wat hij heeft meegemaakt...

En welk topic is dat?

Oma 04-02-2004 21:29

het topic heet 'needlefreak'

mot je maar ff searchuh

funkypunk 06-02-2004 13:02

Citaat:

silverpearl schreef op 04-02-2004 @ 22:18:
Ey begrijp me niet verkeerd. Ik geef hier niet af op needlefreak, maar heb op een bepaalde manier ook bewondering voor hem. Ook omdat hij ons de kans geeft ons eens in te leven in hem, en veel te vertellen over hoe zijn leven is verlopen en wat hij heeft meegemaakt...

En welk topic is dat?

WTF
hij is toch geen kermisattractie en jij de klant die even in een ander wereldje mag kijken, alsof je daar verder mee komt

Fishy 07-02-2004 11:09

misschien bedoelde hij meer, zoiets van dat hij zijn wijsheid shared en dattie daarom blij is niet om van zijn leven te genieten ofzo

Oma 07-02-2004 12:40

Citaat:

funkypunk schreef op 06-02-2004 @ 14:02:
WTF
hij is toch geen kermisattractie en jij de klant die even in een ander wereldje mag kijken, alsof je daar verder mee komt

wat doe je nou moeilijk? Die dude vind het gewoon interessant...

cannonball 09-02-2004 23:31

wow...mensen die op een scholieren forum over heroine praten, coke ok...maar heroine...damn...

Footprint 09-02-2004 23:37

wat wil je zeggen?

Paranoide 10-02-2004 12:51

Citaat:

cannonball schreef op 10-02-2004 @ 00:31:
wow...mensen die op een scholieren forum over heroine praten, coke ok...maar heroine...damn...
Het is anders allebei HD. Niet zeiken. :]

phensicske 10-02-2004 13:04

Citaat:

cannonball schreef op 10-02-2004 @ 00:31:
wow...mensen die op een scholieren forum over heroine praten, coke ok...maar heroine...damn...
Een gewaarschuwd scholier is er twee waard. ;)

>chris<1> 10-02-2004 18:00

Zou het ook mogelijk zijn om speed te chinezen..?

deadlock 10-02-2004 18:24

Citaat:

silverpearl schreef op 04-02-2004 @ 22:18:
Ey begrijp me niet verkeerd. Ik geef hier niet af op needlefreak
voel je dan alsjeblieft ook niet aangesproken.
Het is meer een brul in het algemeen dan richting jou specifiek.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.