Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   ARTistiek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   [Ruimtelijk] maquettes/gebouwen/huizen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=735561)

mrdebos 30-01-2004 12:45

[Ruimtelijk] maquettes/gebouwen/huizen
 
Ben zelf laatste tijd bezig met maquettes maken, oa voor school, en ik hoopte dat er ook andere mensen zijn hiero die met het ontwerpen van huizen of gebouwen bezig zijn. Kan ik nog wat (extra) inspiratie opdoen.
Deze maquette heb ik pas gemaakt, kwaliteit van foto ligt aan scanner...
FF voor de duidelijkheid: middelste 'toren' hangt boven de grond en is verbonden met de omringende torens en met de 'bruggen' tussen de vier buitenste torens.
http://upload.petuhr.nl/upload/36387884.jpg

coecie 30-01-2004 13:02

leuk hoor
ik heb een tijdje een soort van stage gelopen bij een architectenbureau, daar heb ik enorm veel maquette's gemaakt ook van karton zoals hier, en ook van hout.

maar als jij de ontwerpen maakt die je maakt, heb je dan werkelijk een idee van waar je zou willen dat ze komen, heb je berekent of het uberhaupt een te verwezenlijken idee is, heb je bouwtekeningen en schetsen, of rommel je gewoon 'zomaar' wat aan?

mrdebos 30-01-2004 13:22

Vaak werk ik het ontwerp wel helemaal uit met schaaltekeningen en tekeningen voor de inrichting. Ik zorg er wel voor dat het een redelijk praktisch huis of gebouw moet zijn. Ik denk niet echt na over waar ze moeten komen. Dit is een soort van kasteel-achtig huis, dus dat zou mooi op een groot landgoed kunnen met een slotgracht en ophaalbrug bijvoorbeeld.
Ik heb nog een paar maquettes, maar die stop ik liever niet onder mn scanner, omdat er allemaal uitsteeksels aan zitten enzo en ik heb weinig camera's.

Skyrise 30-01-2004 13:49

niet "analoog" wel "digitaal"

http://www2.hku.nl/~teun0/seminar/750m.jpg

wolkenkrabberfreakje dus...

ik ben net aan het Maya-en en 3dsmax-en, dit komt uit Bryce 5, vooral nog veel basic vormen, maar ik hoop dat et alsnog inspirerend is.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.