![]() |
vervelend probleempje
hoi,
ik heb sinds kort een (hele lieve) vriendin, en we zitten nu wat te experimenteren maar het probleem is dat zodra ze mij wilt aftrekken of pijpen de erectie gelijk begint af te nemen, terwijl ik het wel graag wil....ook als ik haar bijvoorbeeld vinger vind ik dat helemaal niet zo opwindend... ik las al wat over plankenkoorts hier op het forum maar ik wilde toch even vragen of meer mensen dit hadden en hoe ze dit opgelost hebben? zou drank helpen? bvd ps. als ik mezelf aftrek blijft hij wel gewoon staan. |
Zenuwen, gaat vanzelf over. Ga lekker samen trekken en vingeren, dan wen je er een beetje aan.
|
De ochtend van de dag dat je met haar gaat vozen niet aftrekken. :p
|
Laat het de pret vooral niet bederven. Als het die ene keer niet lukt, dan wel de volgende keer. Gewoon net zo lang knuffelen tot het wel goed gaat. Dat is echt geen ramp.
|
Wat hier boven staat ;) en misschien een beetje fantaseren of zo?
|
wacht maar dat je voor het eerst een condoom omgaat doen :P
|
Stapje voor stapje. Rustig aan opbouwen. En je vooral niet schuldig voelen als het niet lukt. Rome is ook niet in 1 dag gebouwd. Zoals Kruimel al zei: wat vandaag niet komt, komt morgen wel.
|
Ik heb er zelf anderhalve maand over gedaan [met m'n eerste vriendin] voor we er allebei helemaal vrij waren van onzekerheid. Ik was toen 20 ;)
Het lijkt allemaal gelukkig erger dan het is. Zodra je zekerder bent gaat het als vanzelf, je kunt elkaar aanvoelen [misschien een redelijk foute woordkeuze, maar ja ...] en op elkaar inspelen. Ik mis die tijd ;) |
misschien doet ze het fout of zo, en kan je haar wat tips geven :)
|
Ja, dat klinkt wel als zenuwen.... bedenk gewoon dat het niet per se meteen móét, het zou wel leuk zijn, maar het hoeft toch niet onmiddelijk. En geef het ook niet meteen op - als je je erectie verloren bent gewoon lekker doorgaan met zoenen en strelen, eventueel kan ze je ballen/penis zachtjes masseren. Als ze nog nooit een jongen heeft afgetrokken is het ook een goed idee om haar hand te leiden; op die manier is het voor jullie allebei ook minder 'nieuw'.
|
dit vraagt op drugs!
|
drank is niet de oplossing van álles he
|
daarom vraagt hij ook om drugs ;)
|
Ah, die blunder en stuntel tijd...achteraf gezien heerlijk..maar och toch als je er middenin zit!
|
Citaat:
Voorderest; de eerste post van Juno. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:30. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.