![]() |
digicam sex?!?!?!
Ik sprak laatst iemand op dit forum (v). Deze persoon was in een geile bui met iemand aan het chatten. Uiteindelijk werden er over en weer fotos en filmpjes gestuurd gemaakt met de digicam. Dit was ongelovelijk geil.
Meer mensen hier ervaring mee of die het wat lijkt? Aan de ene kant heel spannend en geil, andere kant .... |
vies en ranzig?
|
nog dames met een reactie?
|
ik vind het niets
zelfs met mijn vriend zou ik dat niet doen |
Citaat:
Stiekem ben ik nu wel benieuwd wie deze forumster was.......... ;) |
Citaat:
Maar zelf geen ervaring mee. Mooie foto's kunnen uiteraard ook van een webcam komen, dus wat mooie foto's doorsturen zou dat goed kunnen. Ik zie mezelf alleen niet geil en halfnaakt tegen die cam aanrijden. |
Hij wordt er zo vies van he,....
|
idd, anaal is al helemaal geen optie met zo`n ding.
|
Die pootjes die eraan zitten...eeek! :eek:
|
Citaat:
|
Ehm, ik heb wel eens mijn vriend wat naaktige webcamfototjes gestuurd als ik met hem aan het msnen was... en we hebben ook wel eens geile gesprekken gevoerd ja... maar met iemand die ik alleen van internet ken zou ik dat niet doen.
|
Citaat:
Er zijn er hier zat die de volgorde omgekeerd hebben...eerst cybersex en dan echte sex... |
doe niet zo naief, hij wil gewoon weten of hier nog wat te cyberneuken valt :rolleyes: :rolleyes:
|
Post dan eerst maar eens een foto, Bikerdude. NIEMAND begint met zoiets zonder te weten wat voor vlees er aan de andere kant van de lijn in de kuip zit.
|
Citaat:
Zelf nooit gedaan, en zit op dit gebied ook niet op digicamseks-ervaring te wachten oid, vind het niet zo'n lekker idee (n) |
Citaat:
|
Erg lekker hoor.. Al aardig vaak gedaan.. :bloos:
Liever trouwes met iemand die ik niet ken dan met iemand die ik wèl ken.. Ik vind het erg geil... |
ik heb wel eens een show gehad van iemand die ik niet ken, was wel aardig opwindend moet ik toegeven, volgende week heb ik ook een webcam, hoi, hoi, hoi dan gaan we die eens lekker uitproberen! (y)
Groetjes Doopy |
Citaat:
|
heb wel gwoon us pikante fotoowtjes uitgewisseld/gesprekjes gehad over msn met m'n vriendin, als zij bijvoorbeeld voor paar dagen weg moest, en dr was daar wel i-net.. kan je mekaar tog nog ff opgeilen;)..
mja, zie er verder het nut ook niej van in:) |
Citaat:
hij weet wie het was... en ik ben ook wel nieuwschierig :p |
Citaat:
|
Nee, ik kom liever niet klaar in de buurt van duur apparatuur :P
|
Dat doet me nou dus echt helemaal niks. :confused:
|
Tuurlijk heb ik foute buien gehad met de webcam. ;) Daar heb ik hem toch voor? :evil:
|
Uit bovenstaande blijkt dat mannen er minder moeite mee hebben dan de dames. Dat vrouwen het niets vinden zal deels wel verklaard kunnen worden door het feit dat ze een stuk minder visueel ingesteld zijn dan mannen.
Persoonlijk heb ik geen ervaring met geil cammen en ik zou niet weten met wie ik zoiets moet doen. Echte sex is namelijk nog altijd beter lijkt me :) |
Opwindende verhaaltjes zin voor zin of alinea voor alinea samen schrijven met fotomateriaal al bewijs van de opwinding is toch juist leuk?
Ik heb fantastische cyberchat/fotosessies gehad, die echt wel een plaatsje in de favoriete ervaringen ooit verdienen. Die click die je opeens in je hoofd voelt omgaan op het moment dat je mindlinkt met die persoon. Cool. En opeens denk je allebei hetzelfde op hetzelfde moment. Dat is gaaf! En het kan met iedereen. Heeft ook geen spet meer te betekenen dan dat. Sommigen zijn er beter in dan anderen. Ik heb al meerdere meesters in deze schone kunst aan de lijn gehad hoor. (kan er zelf ook wel wat van, zeggen ze...*grijns*) |
Mannen zijn visueel ingesteld, en worden van mooie schaars geklede vrouwen opgewonden.
Bij vrouwen is dit anders, meer op een wat emotionelere wijze ofzo..? (n) Ja vrouwen???? :s |
ik heb laatst met mijn uhhh ik ben er nog niet helemaal uit hoe ik hem moet noemen, jongen die ik leuk vind en waar ik seks mee heb iig, een soort cybersex gehad. :D Ik vond het altijd iets pathetics hebben maar het was best grappig. Eigenlijk was hij vooral heel dronken en hij deed gewoon wat ik vroeg. Ik heb een hele tijd naar hem zitten kijken en uiteindelijk zelf ook nog wel wat uitgedaan maar van mijn kant bleef het erg onschuldig omdat ik het nogal een vreemde situatie vond. In ieder geval werd ik er best geil van omdat ik zijn lichaam al ken en wist waar hij toe in staat is zeg maar. enniehoe, het was niet zo stom als ik verwacht had :p
|
Ik sprak laatst iemand op dit forum (m). Deze persoon was eerder in een geile bui met iemand aan het chatten. Uiteindelijk werden er over en weer fotos en filmpjes gestuurd gemaakt met de digicam.
alleen stelde diegene me ook de vraag of ik dat aub voor hem wou doen :mad: *hm* vreemd toeval? heb diegene trouwens geblokt en verwijderd! en mijn mening: neem dan gewoon een webcam gaat een stuk makkelijker neem ik aan... en heb dat wel eens gedaan, maar alleen met mn vriend... |
volgens mij zijn er hier genoeg mannetjes die dat doen, en vast ook wel vrouwtjes, naja ieder zn iets he..
|
ik niet...henric aan de andere kant wel
wel plezant |
potverdikkie
wat modern |
ahaaa...duzz iemand intresse en een webcam? :D
ik ben mooi ;) (sarcastisch) |
Citaat:
met dezelfde mensenwensen en dezelfde mensenstreken dat staat allemaal in de krant de Fabeltjeskrant, uit Fabeltjesland uit Fabeltjesland. |
idioot
|
Citaat:
|
vuil ge-exiebie... ge-exotio... ge-exebit... ge-antropoligeer vind ik het
|
Webcam oke. Dat is inderdaad errug leuk. Maar foto's via Internet? Nope...
|
Citaat:
Maar webcam blijft natuurlijk nog leuker, vooral wanneer je zo`n leuk programma`tje hebt om alles op te nemen :evil: |
nou welke meid wil er vanaaf wat spannends? idfinder@hot
|
Citaat:
|
Citaat:
|
|
ja ik vind het wel leuk met de digicam
eergisteren heb ik met een gewone vriendin van mij gecamd het begon met wat te spelen en daarna te verleiden zij liet haar bh zien enzo zoen deed ze haar bh uit ik deed mn shirt uit ik vond het wel leuk wij zijn gewoon goede vrienden ik heb ooit 2jaar geleden iets met haar gehad niets serieus af en toe een kusje dat is alles het was het langste cam gesprek uit mn leven van 21uur tot 5uur smorgens :D |
lijkt mij wel geil ;)
|
Wat dacht je van elf uur 's avonds tot zes uur de volgende ochtend? Echt waanzinnig. Top tien ervaring.
|
Het kan zeer en zeer geil zijn ;).
|
Citaat:
omfg was jij die chick dan waar ik enkele weken terug mee gec@md heb :bloos: je hebt een mooi lichaam :p |
Citaat:
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:16. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.