Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eropuit! (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Musical Alleen op de wereld. (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=743587)

Lorelei 08-02-2004 11:43

Musical Alleen op de wereld.
 
Heey,

Ik ben gisteren naar de musical "alleen op de wereld geweest". Het was erg mooi en natuurlijk erg tragisch. Er werd goed gespeeld, goed gezongen (en wat gedanst) en het decor was erg leuk gedaan. De teksten van de liedjes waren van Ivo de Wijs (voor de mensen die hem niet kennen: hij doet dat erg goed, vaak een beetje luchtig en makkelijk te volgen maar er is duidelijk wel over nagedacht). Hoe dan ook, het is echt een aanrader! (y)

Zijn er nog meer mensen naar toe geweest (of gaan er nog naar toe?) en wat vonden jullie ervan?

(meer info: www.alleenopdewereld.nl)

Munky-2nd 11-02-2004 12:25

Hey! ik loop stage bij Alleen op de wereld!

bij de techniek dan, t is n leuke musial! heb m inmiddals al iets van 15 keer gezien, maar backstage is t nog veel leuker!

die toren die trouwens een het eind opkomt, dat deed ik! (met nog 2 dan)

greetz!

Lorelei 11-02-2004 13:19

Citaat:

Munky-2nd schreef op 11-02-2004 @ 13:25:
Hey! ik loop stage bij Alleen op de wereld!

bij de techniek dan, t is n leuke musial! heb m inmiddals al iets van 15 keer gezien, maar backstage is t nog veel leuker!

die toren die trouwens een het eind opkomt, dat deed ik! (met nog 2 dan)

greetz!

Stoer (y)

Weet je wat ik alleen niet begreep... waarom er zoveel kinderen van +/- 6 jaar in de zaal zaten :eek: Het was ook duidelijk dat ze het niet begrepen, en de 2% die het wel begreep was ontroostbaar. Ik zou zeggen dat je zeker een jaar of 10 moet zijn om de musical echt te begrijpen, het niet alleen te zien als een leuk toneelstukje. Maar goed, dat is de verantwoordelijkheid van de ouders. :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.