![]() |
mag ik foto's maken van een radar/lasercontrole?
als ik zie dat ze ergens aan het flitsen zijn vanuit een auto en ik loop erheen met mijn digitale camera en ik maak wat foto's van de auto, apparatuur en beambte, ben ik dan strafbaar?
kunnen ze mij verplichten te legitimeren. kunnen ze mij dwingen om de foto's die ik gemaakt ter plekke te verwijderen? |
Ik denk het wel.
|
Ik weet wel dat je hun werkzaamheden niet mag belemmeren. Je mag dus bijvoorbeeld niet 100meter daarvoor een bord zetten met: pas op flitsers! oid.
Er zijn wel genoeg mensen die dan het kenteken noteren, die kun je op het net wel terugvinden. Maar of dat wel mag, geen idee. |
hmm jammer, ik dacht dat nare man het misschien wel zou weten.
dat je ze niet mag belemmeren door andere mensen te waarschuwen weet ik, daar kun je zelfs een boete voor krijgen in het ergste geval. |
ik weet dat een vriend van mn broer wel altijd foto's maakt van flitspalen/radarcontrole dinges (ben de naam kwijt), maar hij maakt ook altijd wel eerst even een praatje met de agent die erbij staat en vraagt netjes of t mag.
|
mag je niemand waarschuwen?
Wat doet dan bijvoorbeeld radio 538 ofzo? Dat is dus tegen de wet? |
Ik denk dat het wel mag, zolang je ze maar niet stoort. Je hoeft je op dit moment nog niet te kunnen legitimeren, als straks die wet erdoor is die dat regelt, dan wel.
|
Kijk maar eens op http://www.tuftufclub.nl bij foto's. Wordt gewoon gedaan, alleen niet in dank afgenomen door menig beambte.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ja, dat mag. Het is elke verkeersdeelnemer toegestaan elke andere verkeerdeelnemer op de hoogte te stellen van werkzaamheden op en langs de weg. Daarbij mag je sowieso foto's maken in de vrije 'natuur' (naast de weg, maar ja...).
|
waarom zou je?
|
Citaat:
Vind jij het soms normaal wat die eikels doen? |
Citaat:
|
Citaat:
Even voor de duidelijkheid: Nederland is een land met regels. Als er geen regels zouden zijn, zou het een zooi worden. Er zijn mensen die die regels uit moeten voeren. Daar krijgen ze voor betaald. Simpel. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.