![]() |
[Help!] op zoek naar een boek....
Ik had laatst een boek gelezen, over een 'tovenares' die aan het hof van een jonge koningin ging wonen om haar te behoeden voor gevaar e.d. Het speelde zich af in Engeland(volgens mij, weet het niet zeker) in de Middeleeuwen.
Die 'tovenares' werd verliefd op een minstreel, maar kon er niet verder mee gaan omdat ze haar koninging moest behouden voor ongeluk. Nou ben ik alleen de titel vergeten van dit boek en de schrijfster(twas een vrouw, dat weet ik zeker), terwijl ik dit boek toch best wel nog een keer wil lezen. Wie weet over welk boek ik het heb? Het boek is volgens mij recent geschreven(na 2000) en er staat een blonde vrouw met een kelk in haar handen op de kaft. |
Ja! Dat heb ik volgens mij pas geleden gelezen, in mijn heksenboekentijd. Ik zal eens voor je kijken of ik het kan vinden.
|
Ik kan je niet helpen, maar ik dacht dat we hier een stickytopic over hadden? :confused:
|
Wolfskind - Sherryl Jordan. Bedoel je die?
|
Hadden we inderdaad, maar die is, waarschijnlijk met het oog op een beperkt aantal sticky's, weer weggezakt. Als de vragen erg talrijk worden, zullen we natuurlijk weer een nieuwe instellen.
LUH-3417 |
Ah, ik dacht al, hij is weg! :eek:
:P |
Citaat:
Er staat me iets bij van een fransachtige naam. |
juniper of heksenkind? o recent geschreven... uhm ik weet nog zo'n soort boek, ook twee delen, iets als hekensdochter en bloedzusters ofzo.
/edit, heb even gezocht via broese.net en daarna met google en kwam uit op celia rees, schrijfsters van oa heksendochter en bloedzusters - verschenen in respectievelijk 2001 en 2002 |
Klinkt inderdaad een beetje als Heksenkind. Ik weet het alleen niet zeker, want het is een tijd geleden dat ik het boek voor het laatst las.
|
celia rees is het niet. Die boeken die jij bedoelde sublime zag ik laatst staan in de bieb, maar die waren het niet.
-zucht- Ik denk dat ik gewoon per kaft moet gaan kijken. Ik heb werkelijk geen idee welk boek het kan zijn. Hoe dan ook: bedankt voor de moeite om even te zoeken :) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:43. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.