![]() |
hoe krijg ik de optie "qeue-it-up" weer bij mijn rechtermuis klik op een mp3?
ik heb mijn pc opnieuw geinstalleerd, maar daarvoor kon ik met rechtermuis klik op een mp3, dat nummer toevoegen aan de huidige playlist van windows media player.
ik heb nu wel de optie "add to playlist" maar die bedoel ik dus niet. Want dan vraagt windows media player aan welke playlist je hem wil toevoegen en hoe je die wil noemen. Bij die optie die ik bedoel gaat ie dat nummer meteen afspelen als er nog geen nummer draait, en als er wel wat draait dan komt dat nummer er gewoon achteraan. Hoe kan ik het nu weer zoals van ouds krijgen? |
Heb je windows media player 9 (!) al weer geinstalleerd? want alleen daar werkt het op ;)
|
Citaat:
|
volgens mij moet dat er automatisch bij komen te staan.. staat mp3 standaard in de media player?
|
ik denk dat je bij Program Access and Defaults het vinkje bij Windows Media Player hebt weggehaald waardoor je toegang tot WMP9 hebt 'weggehaald' (in feite verstopt, maar goed). tenminste, dat zou het kunnen zijn.
onder Control Panel -> Add/Remove Programs staat dat. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:38. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.