![]() |
Titelloos
niet erg veel tijd aan besteed en lang niet zo goed als anderen hier
maar wat vinden jullie ervan? Door de stilte die zich in haar voortbewoog Verzweeg zij meer dan alleen haarzelf Verborgen onder kleren Niemand Alleen hij kon haar openen en sluiten Hij Haar alles |
Je eerste regel is echt heel mooi vind ik. Het idee erachter is ook leuk, maar het loopt bij mij alleen niet helemaal goed.
|
vind vooral het begin en het einde heel mooi,
dat dr tussenin wat minder. maar toch |
Ik vind de overgang tussen strofe 1 en 2 eigenlijk niet zo mooi, op een of andere manier komt deze zo abrupt op mij over. De manier van beschrijven is ineens heel anders. Inhoudelijk gezien vat je in de tweede strofe samen wat je in de eerste strofe vertelt, dat vind ik ergens ook wel jammer.
Verder vind ik het absoluut niet slecht, je woordgebruik is mooi, en je hebt een vernieuwende kijk op het onderwerp :cool:. Inhoudelijk gezien spreekt je gedicht me erg aan. Ik mis wel een beetje het ritme; de woorden staan nu, mijns inziens, nog een beetje 'kaal' op papier. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:41. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.