![]() |
Toetsenbord schoonmaken?
Ik hoor hier en daar wel eens mensen die hun toetsenbord open maken, alle knopjes schoonmaken en het toetsenbord vervolgens weer in elkaar zetten... Is dat een beetje te doen of ben je vervolgens uren bezig met het weer in elkaar zetten van het toetsenbord?
Ik heb het vroeger eens met een oud toetsenbord gedaan, die kreeg ik niet meer in elkaar :(. Iemand ervaringen/tips? Ik heb een Logitech Corded Internet Keyboard. |
je kan hem zo uitelkaar halen, maar als je de toetsen er af haalt, zou ik eerst wel op internet kijken voor een lay-out van je TB dat je weet hoe je ze weer terug moet doen, of teken het na.
en je hebt er wat geduld voor nodig ja ;) |
Citaat:
|
Haha no way, ik pak gewoon nieuwe. :p
Voor mij zijn ze €3 ex BTW. :cool: |
Ik heb nu al drie jaar hetzelfde toetsenbord. Er valt wel eens wat rotzooi tussen. Maar dan keer ik hem gewoon hem en tik ermee op mijn bureau, en de rotzooi valt eruit. Mijn toetsenbord werkt verder nog prima, ik zou niet de moeite nemen om de zooi uit elkaar te halen.
|
Zou gewoon met een mes ofzo, alle toetsen eruit halen. (wel effe foto maken oid van toetsenbord) En dan allemaal schoonmaken, en weer terug erin duwen. Half uurtje mee bezig ofzo.
|
Gewoon effe uurtje voor uittrekken en toetsen eraf halen, schoonmaken, binnenkant stofzuigen en weer terugdoen.
De shift, tab en spatiebalk vind ik wel altidj kut om terug te doen :o. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.