![]() |
Help !
Ik zat laats te rukken maar toen kwam mijn broertje van 8 en toen vroeg hij wat ik deed ik zij dat ik de mijn aapje aan het begroeten was.toen vroeg hij of ze dat ook bij mij mocht doen toen zij ik dat dat best was :evil: :evil: (y) , maar ben ik nou een pedofiel?
|
Nee joh, juist leuk. Niks om je druk over te maken, wees blij dat je een nieuw speelkameraadje hebt (y)
|
omg,, whigger :D
|
Houdt het alsjeblieft bij die ene keer, van broertjes weet je namelijk nooit of ze op een dom moment aan tafel doodleuk gaan vertellen dat ie jou piemel even vast mocht houden. Hij gaat het vast ook bij zichzelf proberen en vraagt zich daarbij natuurlijk weer af waarom er bij hem niets gebeurt, hoe lang ie ook rukt.
Dus voor je je schuldig gaat voelen, laat het bij deze keer!!! |
Citaat:
Ik mag toch hopen dat dit topic niet serieus is he. |
Tsja, ook ik hoop natuurlijk dat dit niet serieus is, maar ik ga altijd af op het vertrouwen in de mens, en daarom geef ik advies om het leed te beperken
|
Citaat:
|
K zou hem ook nog neuken, nu het nog strak is!
|
Twee keer dus al? Viezerd^2.
|
Citaat:
|
haha wat een grappig topic, en dat samen met de username van de topic starter (y)
|
aapjes begroeten?
Hoe the fuck begroet jij aapjes als je met je snikkel bezig bent? :s |
Citaat:
|
Gaaf man, zo'n nieuw speelkameraardje die je vanalles kunt leren.
|
Doe normaal man, achterlijke randdebiel.
|
En nou gaat 'ie dicht. :evil:
|
Ik zou zeggen: vraag het eens aan de kinderrechter of misschien aan Ron Brandsteder, jij bent net zo'n slechte grappenmaker.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:36. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.