![]()  | 
	
		
 Gedicht) Bij de gedachte aan jou 
		
		
		De pijn in mijn hart, 
	Word groter en kleiner, Bij de gedachte aan jou, Hoe jij bij mij was, De plezier die we hadden, De liefde voor elkaar, Hoe jij bij mij was, Het verdriet dat we deelden, De ruzie die wij maakten. Bij de gedachte aan jou, Voel ik veel pijn, Maar veel meer is de liefde voor jou Dit floepte er zomaar uit, terwijl ik eigenlijk nooit dicht. Ik ben er nog niet helemaal tevreden over maar ben benieuwd naar jullie reacties.  | 
		
 het is mooi, en het ziet er ook spontaan uit. het betekent waarschijnlijk voor jou meer, maar ik voel er niet veel bij.maar het is goed geschreven en het loopt goed (y) 
	 | 
		
 De eerste strofe vind ik leuk. Bij de tweede strofe vind ik de eerste regel leuk gedaan in combinatie met de eerste regel van de eerste strofe (qua klanken). De rest vind ik iets te makkelijk geschreven. Er worden alleen maar dingen gezegd die ook al in de eerste strofe duidelijk waren, die was juist heel veelzeggend. 
	 | 
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:05. | 
	Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.