![]() |
Slotjes 250+/500
Naar aanleiding van een topic op Beleidzaken openen wij deze poll. Het is onze bedoeling om te peilen wat jullie prefereren. Momenteel is de limiet 250 behalve voor het luistertopic daar is het 500. Dus denk er even over na en stem.
Hou er rekening mee dat bij een 250 topic zo goed als altijd de mogelijkheid is om een nieuw topic te openen en daarin gewoon verder kunt gaan. Opnoem topics zijn: luistertopics, wat heb je gekocht topics, van die simpele overzichtelijke topics Discussietopics: de rest, dus cdnieuwtjes, concertaankondigingen en overige. |
Limiet 500.
|
Volgens mij komt een limiet van 250 voor de discussie-topics de overzichtelijkheid wel ten goede.
|
tot 500.
|
Citaat:
|
Ik vind eigenlijk dat een topic niet gesloten moet worden bij een bepaald aantal. Als echt niemand het meer wat aanvind dan zakt ie langzaam wel weg.
|
Ik ben het zelf eens met Reel Big Nothin en NERD.
|
ik vind het madness om topic na 6 pagina;s dicht te doen. Als er een interessante discussie gaande is; gewoon open laten die hap.
|
Alleen 'opnoem' topics een limiet van 500, verder 250
|
Citaat:
Maar ik deel je mening, alleen is het jammer dat als er eens een keertje een goede discussie bezig is dat ie dan dicht moet, maar dat moeten we dan maar voor lief nemen..... |
Citaat:
|
Ik ben tegen de politiestaat die van dit forum gemaakt wordt. Forumbazen die te pas en te onpas topics sluiten, alleen maar omdat er ergens anders over gepost wordt. Wtf is dat voor klote censuur? Sinds wanneer mag je niet meer zelf bepalen waar je over praat maar moet je 'gestuurd' worden.
Ik pleit voor het afschaffen van de FB's. Alleen topics waar mensen echt te ver gaan qua schelden, discriminatie, pornografie etc moeten opgeschoond of verwijderd worden. |
Citaat:
|
Alle topic een limiet van 250
|
Citaat:
|
Citaat:
|
250. Heb ik meer kans dat ik een keer een topic mag openen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
250, anders worden topics echt chaos. Als je in luistertopics iets terug moet zoeken ben je een eeuw bezig.
|
500, dr komt toch overal wel een slotje op. Zo niet, kunnen we gewoon doorgaan :)
|
als ik duizend voorstel dan wint die optie waarschijnlijk ook nog gewoon...
|
Citaat:
|
Bij 500 sluit een topic toch automatisch?
|
500 voor alles, gewoon alles gelijk trekken. Soms gaat een topic dicht omdat de 250 posts grens is bereikt, maar is het eigenlijk nog helemaal geen tijd voor een slotje.
doe maar 500 |
SLOTJES, hahah. please, gebruik dan vakterminologie als je toch zo leet forumbazin bent :p
|
Citaat:
@rutger, zeik niet zo :p vakterminologie is voor nerds. en deze poll loopt denk ik tot begin volgende week.. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Het kan me eigenlijk echt bar weinig schelen :)
Of het nou 500 of 250 is maakt echt niks uit, je opent gewoon een nieuwe als de ouwe vol is. Simpel zat toch. |
ik vind dat hij oneindig lang door moet gaan.......
|
Citaat:
|
500!
|
Ik snap de vraag niet helemaal. Het kan aan mij liggen :confused:
Het max. aantal posts per topic of het aantal slotjes? |
Citaat:
|
limieten zijn gay
|
Het maakt me werkelijk geen bal uit...
|
Citaat:
maar is er nou al een beslissing genomen/ |
Citaat:
|
Citaat:
:p |
Ik vind slotjes zoiezo onzin als het gaat om grote.
Op een ander Forum waar ik zit heb je Topics met 4000+ posts. Stukke leuker. Maarja, daar zit je met meer mensen en is off-topic gaan meer regel dan uitzondering. Dat gaat hier nooit kunnen denk ik. Is jammer, want je krijgt veel interesantere dingen als je lekker af mag wijken. Net zoals in echte gesprekken zeg maar. Oke, vergeet deze reply maar. |
Citaat:
|
http://www.large.nl/
Je weet wel, van die catalogus. 't Mooie is trouwens dat eigelijk niemand die er post ooit iets besteld. |
Citaat:
|
Okeej, we hebben besloten om alle topics tot 500 posts te laten gaan. Het is wel eerst een proefperiode, dus over een tijdje zullen we bekijken hoe het bevalt :)
|
HET MAAKTE ME GEEN KLOOT UIT HOOR JE! :mad:
|
Dit topic heeft volgens mij nu niet meer zo veel nut dus sluit deze.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:33. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.