![]() |
hbo rechten groningen of zwolle?
wat is een leukere school zwolle of groningen?
en is het moeilijk om als je bijvoorbeeld in groningen op de hbo zit en dan later naar nijmegen wil gaan om dan te wisselen van school? alvast bedankt bye bye liefs ellen |
Ik zou sowieso nooit HBO-Rechten gaan doen :|
|
volgens mij kan je een brochure aanvragen van beide scholen... weet natuurlijk niet of je daar wat aan hebt maarja
|
Mocht je besluiten om HBO rechten te gaan doen, dan zou ik naar Groningen gaan. Hopelijk word je dan nog een beetje beïnvloed door studenten daar. Zwolle is hopeloos, da's geen studentenstad. HBO rechten kan ik je trouwens sowieso afraden, het is een lachertje.
|
Citaat:
2. Wil je toch HBO-rechten doen, kom dan naar Groningen. De Hanzehogeschool heeft met onze faculteit (Rechten, RUG) samenwerking om HBO'ers ook evt. door te laten stromen naar een studie Rechten. Los daarvan is Groningen een gezellige studentenstad en Zwolle een slaperig provinciestadje. |
Ik zou nooit HBO Rechten gaan 'studeren', het is gewoon een slap aftreksel van de WO variant. (n) Bovendien kan je daarmee geen togaberoepen uitoefenen. Je kunt beter VWO doen en daarna WO Rechten.
|
volgens mij wil hij doorstromen:)
als je wilt doorstromen kan je beter naar groningen gaan volgens mij:) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ik ben op de hanze hoge school geweest met een scholierenmanifestatie maar ik vond die school echt niet leuk.. alleen ik vroeg me dus af of zwolle leuker is.
ik woon in assen en ik ga dus niet op kamers dus dan boeit het me ook niet of de stad leuk is.. en daarom ook mijn vraag of het moeilijk is om later naar een andere school te gaan want als ik 18 ben mag ik op kamers en wil graag naar nijmegen. :) ik wil trouwens graag hbo rechten doen om dan later misschien de master van rechten aan de uni te doen. en dan moeten jullie nu niet gaan zeggen ja das vet moeilijk en bla bla bla want dat wil ik niet horen.dat weet ik allang :) |
Ik ga je niet vertellen dat het vet moeilijk is en dat je het niet moet doen, ik ga je vertellen dat het niet zozeer moeilijk is maar gewoon waardeloos omdat je dan zo'n ontzettend schrale opleiding hebt in vergelijking met een volledige WO rechten en dat het daarom af te raden is :)
HBO rechten is een gedrocht, met alle respect en het spijt me zeer, maar het is een visfuik waar je als student niet in moet zwemmen. Als je rechten wilt doen (en je wéét dat je het wilt doen en wat het inhoudt, dus niet zomaar 'oh leuk boeven verdedigen') dan doe je VWO, en als dat echt niet kan dan doe je éen jaar HBO rechten zodat je je P-jaar hebt. Daarmee kun je dan ook instromen in het eerste jaar van de universiteit. Maar de 'buitenom-route' van vier jaar HBO plus éen jaar uni is gewoon (juist, en vooral, op de arbeidsmarkt) waardeloos. Nogmaals, met alle respect, maar weet gewoon wat je kiest. |
Citaat:
Weet wel dat je ook in BaMa met een HBO-Ba niet in één jaartje een Ma hebt. Je moet doorgaans eerst een soort van schakeljaar doen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik geloof dat het de bedoeling is dat je straks met een master in het algemeen togaberoepen kunt uitoefenen, of je die master nou via vier jaar WO of via vier jaar HBO plus éen jaar WO hebt gehaald. Daarvoor moet dan wel de Advocatenwet worden aangepast en het aanpassen van een wet in formele zin duurt wel een paar jaar.
Dat neemt natuurlijk nog steeds niet weg dat mensen die via die HBO-route komen, altijd met een schuin oog bekeken zullen worden. Je kunt de uiteindelijke titels wel gelijk trekken, maar op de arbeidsmarkt zal men voor bepaalde beroepen altijd academici blijven kiezen. Rechten is en blijft een wetenschappelijke studie. Er is zeer wel simpel, uitvoerend personeel nodig, maar het heeft geen nut en is ook onwenselijk om dat dezelfde titel te geven. |
Toevallig ben ik ook in deze studie geintresseerd... Dus heb nog ff een vraagje: met een p overstappen word toch steeds lastiger?Wat nou als ik er aan begin, om dat te gaan doen, en dan kan dat ineens volgend jaar niet meer?
|
Citaat:
|
Het is geen studie. Rechtsgeleerdheid is een wetenschap. Wetenschap bedrijf je aan de universiteit.
HBO rechten is een nono :nono: |
Zwolle is inderdaad niet echt een studentenstad, in ieder geval niet zoals Groningen...Verder heb ik geen idee over welke studie beter is.
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:41. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.