![]() |
ETERNAL SUNSHINE OF THE SPOTLESS MIND (Michel Gondry, 2004)
http://ffmedia.ign.com/filmforce/ima...-sheet_288.jpg
ETERNAL SUNSHINE OF THE SPOTLESS MIND Regie: Michel Gondry ("Human Nature") Scenario: Charlie Kaufman ("Adaptation", "Being John Malkovich") Cast: Jim Carrey, Kate Winslet, Mark Ruffalo, Elijah Wood Joel (Jim Carrey) is stunned to discover that his girlfriend Clementine (Kate Winslet) has had her memories of their tumultuous relationship erased. Out of desperation, he contracts the inventor of the process, Dr. Howard Mierzwaik (Tom Wilkinson), to have Clementine removed from his own memory. But as Joel's memories progressively disappear, he begins to rediscover their earlier passion. From deep within the recesses of his brain, Joel attempts to escape the procedure. As Dr. Mierzwiak and his crew (Kristen Dunst, Mark Ruffalo, Elijah Wood) chase him through the maze of his memories, it's clear that Joel just can't get her out of his head. Website: http://www.eternalsunshine.com/ Hier kijk ik dus ERG naar uit. |
Hmm, die zou ik ook wel eens willen zien. Kate Winslet is een geweldige actrice ;)
|
Ben benieuwd, Charlie Kaufman weet altijd wel een origineel verhaal neer te zetten...
|
Citaat:
|
Ja wil hem wel zien.. had de trailer een maand geleden gezien :)
|
Jim Carrey en Charlie Kaufman...... wat een geweldige combinatie. Er spelen sowieso best interessante acteurs mee (Kate Winslet, Mark Ruffalo). Lijkt me een goeie film.
|
Heb geen hoge verwachtingen.
|
Ik zie Gondry, ik zie Kaufman, en dan zie ik zoiets, een filmpje waarvan ik eigenlijk niets meer verwacht dan een distorted-semi-Hollywood comedy ofzo?
Mja, ik weet niet wat ik er van moet verwachten moet ik zeggen... Ik ga de trailer eens kijken, als ze hem in een logisch formaat hebben gezet... |
Charlie Kaufman (y).
Dus ik hoop dat het wat is! :) |
Gondry? Deed die ook niet iets met videoclips?
|
Citaat:
|
Hm, op een of andere manier he ik het idee dat ik deze film niet leuk ga vinden. Maar ik wil m wel zien. :bloos:
|
Citaat:
Michel Gondry en Chris Cunningham zijn de absolute GODEN onder de clipmakers... Geniaal, die mensen. Idolen. |
Citaat:
|
Ik heb hem zojuist gezien, en na het herzien van de trailer moet ik zeggen dat de trailer best misleidend is. De film zit een stuk intelligenter in elkaar dan de trailer doet vermoeden. Ook heeft de film die typische eigenaardige sfeer die ook terug te vinden was in Adaptation en Being John Malkovich; terwijl ik bij het zien van de trailer meer een luchtige feelgood voor ogen heb.
Maar een erg originele film. Visueel super in elkaar gezet, erg sfeervol en pakkend. Op het acteerwerk ook niks aan te merken. Enige minpunt was dat ik het einde niet echt bevredigend vond. Het was wel ok, maar ik bleef zitten met een gevoel dat er meer uitgehaald had kunnen worden. |
Citaat:
Spoiler
Verder een prachtige film, een van de beste van het jaar. |
is deze film al uit in nederland dan?
volgens de NFC komt hij pas in september uit in de bioscopen hier. |
Ik heb hem als DivX gekeken.
|
Nu al twee keer in de bioscoop mogen zien. Hij zit momenteel op een aantal plaatsen in Nederland in de sneak.
Práchtige, wonderschone film. |
Hele gave film. Het 'trip'-effect van de memory erasing is prachtig uitgebeeld, erg surrealistisch en absurd. Het geeft de film een eigenaardige sfeer, ondanks wat je zou vermoeden na het zien van de trailer.
Ik had echter ook wel het gevoel dat er meer uitgehaald had kunnen worden, want het concept is geniaal. |
Kaufman + Carrey = iets waar ik heel erg benieuwd naar ben, ik verwacht vrij veel, als fan van beide.
|
Ingenieuze film. En dat terwijl ik niet direct kapot van Kaufman's andere werk ben.
|
Hij draait op de openingsavond van Film by the Sea .
Dit jaar ben ik geen hostess, maar ik wil hem wel zien. Alleen niet op de openingsavond. |
Openingsavond kaarten zijn 55 euro...
|
Citaat:
|
Citaat:
Moet natuurlijk wel "mooi" allemaal zijn.... :D |
Citaat:
En nu weer ontopic. |
Wil ik héél graag zien. BJM was super, en adaptation ook wel oke.
de poster ziet er ook geweldig uit |
Ben ik ook erg benieuwd naar:)
|
zag net de trailer. topic maakt nieuwsgierig.
|
Nooit echt fan geweest van Jim carrey, maar het gekke-bekken-gehalte viel gelukkig heel erg mee. Echt een hele mooie film, zeker een aanrader. Vond het einde eigenlijk ook wel passend. :)
|
Citaat:
ik ben benieuwd. |
hmm heb 'm gezien in het vliegtuig..
vooral de sfeer greep mij erg aan, zo erg dat ik hem 2 keer achter elkaar heb gekeken :). |
jep jep gezien, eveneens in t vliegtuig. Mooie mooie film. Jim Carrey gaat toch steeds betere films maken. Er wordt er een geweldig sfeertje neergezet. Het acteerwerk is goed. Carrey en winslet veraste me allebij, en ik vond ze goed bij elkaar passen.
Ik vond het ook wel een heel intieme film. Weet niet of ik daar de enige in ben ? de trailer doet inderdaad denken aan een luchtige film wat ik erg jammer vind want veel mensen haken dan al af. En daar kan ik niet tegen want dan missen ze zo'n mooie film. Tandenknarsend heb ik dan ook in het vliegtuig gezeten naast m'n pa die hem niet wou zien. Maargoed gewoon kijken, goeie film. En vooral de sfeer doet het m. PS Helemaal verliefd op Kate Winslet :bloos: |
Citaat:
Citaat:
|
Ik vond het een erg goede film, helaas wel ietwat slechte kwaliteit opname gezien dus misschien ga ik hem nog wel in de bios kijken. Zat echt weer zo'n being john malkovich sfeer in (y)
|
Ik ben benieuwd. Michel Gondry is hip.
|
De vara organiseert een gratis preview van deze film, zondagochtend 12 september (y) .
|
Ook in het vliegtuig gezien en ik moet zeggen: superfilm! Erg interessant, intelligent en goede sfeer idd. Erg goed acteerwerk ook, vooral door Kate Winslet. Ik vond m beter dan Being John Malcovich.
|
Ik vond de film qua humor eigenlijk zwaar tegenvallen. Vind Jim Carrey vooral leuk als humoristisch persoon. Maar natuurlijk was de film wel goed! Het hele verhaal vond ik mooi bedacht en ook nog leuk afgemaakt.
Goeie film, heel ingewikkeld (positief) maar niet grappig Ik keek er trouwens ook heel erg naar uit. Maar viel dan toch tegen.. |
Citaat:
|
|
ik vond hem juist verschrikkelijk grappig.
de humor zit hem niet in de gekke bekken die jim carrey trekt in de meeste van zijn films, maar in de absurde gebeurtenissen. een van de weinige films waar ik echt verliefd op ben geworden. |
donderdag weer gezien, maar dan in de bios.
heb genoten, ik wist natuurlijk al hoe hij ging, dus hoefde ik niet meer teveel na te denken :P en kon ik op andere dingen letten, zoals hoe pracchhtiggg hij is. geweldige shots, en heb ook nog vaak gelachen. |
Citaat:
|
briljant...
je hoopt wel eens dat je ooit een film mag zien waarin je ziet hoe je dingen in je hoofd ziet, herinneringen en dergelijke. deze film heeft gewoon een paar van die briljante momenten |
Ik ben niet zo weg van Jim Carrey...
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik wil 'm graag zien. :) Kirsten Dunst speelt er ook in toch?
Maar 't lijkt me gewoon 'n hele gave film. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.