![]() |
"'t Leven is 1 groot feest alleen moet je zelf de slingers ophangen..."
Ik heb er vaak last van dat ik voor mezelf heel veel dingen kan doen om gelukkig te worden, alleen dat de drempel altijd zo hoog ligt!
ik zou bijvoorbeeld de wereld om me heen niet kunnen vertellen dat ik jongens prefereer (en dat moet ik toch een keer vertellen???? waarom dan niet nu?) ik zou die jongen niet kunnen vertellen wat ik voel ik zou heel veel leuke dingen kunnen doen Alleen heb ik van binnen altijd heel veel blokkades en remmingen en onzekerheden... dus lukt het niet! WIE O WIE herkent dit! |
Citaat:
|
Ja maar niet in de extreme mate waarin ik het heb en waardoor ik het gevoel heb dat ik nog steeds precies dezelfde persoon ben als 2 jaar terug en me gewoon totaal niet ontwikkel! Die puberteit gaat voor mijn gevoel nooit over!!!
*kut* |
hmm ja herkeni kwe ldenk ik. op een feestje dans ik niet want dat durf ik niet. ik zou het wel kunnen doen. maar ik blijf stil in mn eentje in een hoekje zitten waardoor het feestje eigenlijk niet leuk is.
bedoel je dit? |
iedereen kent die drempel in min of meerdere mate.
En die drempel is er niet voor niets! Stel dat je hem niet zou hebben, en je doet maar waar je zin in hebt omdat jij je daardoor beter voelt, maar er geen drempel is die zegt dat je daar een ander pijn mee doet, dan liep het helemaal verkeerd af. slechts een voorbeeld... |
Over de titel: ja, je kan al je negatieve gevoelens negeren en er 1 groot feest van maken. Ik heb alleen de indruk dat je dan nogal dom bezig bent want een beetje nadenken kan geen kwaad.
Die blokkades en remmingen hebben te maken met acceptatie van jezelf. Er is een soort angst voor de buitenwereld omdat je een probleem in je zelf hebt (het niet durven uiten etc.). Daarom is het belangrijk om eerst naar jezelf te kijken en dan pas naar de dingen om je heen. |
drempel? ik heb meer een chinese muur voor me.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.