![]() |
[MS-DOS] sort-commando
Ik heb al wat gegoogled, maar ik kom er niet achter.
Als ik sort < adres.txt > vnaam.txt intyp in MS-DOS command venster, dan gebeurt er niks. Dat is vervelend, want ik moet weten wat er dan wel gebeurt. Zelfde geld overigens voor sort /+13 < adres.txt > naam.txt Dus vandaar de vraag: jullie enig idee? |
daarmee sorteer je adres.txt en zet je het resultaat in vnaam.txt
/+13 wil zeggen dat je bij het 13e teken begint met sorteren... dus de eerste 12 tekens worden genegeerd |
voor dat soort dingen heb je niet eens google nodig meestel, gewoon /? geeft een help weer.
Daarnaast kun je onthouden dat < in dos staat voor invoer en > voor uitvoer, je invoer haalt ie dus uit adrex.txt en hij zet het in vnaam.txt hier effe de help :) Code:
c:\>sort /? |
Ik had idd ook wel de help gecheckt (ik ben in één middag zowat ms-dos expert geworden ;) ) maar daar werd ik eerlijk gezegd niet veel wijzer van.
Dus er moet wel wat in adres.txt staan, wil het gesorteerd worden? Dat zal het dan wel zijn. Bedankt! edit: hij doet het! fantastisch! |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:03. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.