Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [WinXP] USB device not recognized (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=791454)

oneMen 30-03-2004 19:14

[WinXP] USB device not recognized
 
Ik wordt helemaal gek. Ik werk al tijden op mn laptop zonder problemen, maar sinds vanmiddag (terwijl hij nog goed werkte vanmorgen) doet mijn USBmuis het niet meer.

Als ik mn muis inplug, verschijnt de ballon met 'USB device not recognized. One of the devices attached to this computer has malfuncioned and windows does not recognize it.'

Ik heb alle drivers opnieuw geinstalleerd, zelfs de nieuwe activesync gedownload. Deze zegt dat de USB available is, maar herkent geen devices. Ook de troubleshooting geeft geen oplossingen. Heeft iemand dit eerder gehad?

Hardst33lo 30-03-2004 21:57

Is je muis niet gewoon overleden?

Enlightenment 31-03-2004 05:09

Probeer de muis eens op een ander systeem in te pluggen met Windows 2000 of XP, terwijl de computer aan staat dus. Als het daar ook niet werkt is je muis stuk.

oneMen 31-03-2004 22:46

Ik heb inderdaad geconstateerd dat mn muis op jonge leeftijd is overleden :(

Maar goed, beter dan dat mn hele USB poort het begeven had of iets dergelijks..

Enlightenment 01-04-2004 20:42

Gecondoleerd, wanneer is de crematie?

Djinnxy 04-04-2004 13:01

Ik zag de titel staan en dacht, kom laat ik eens reageren.
Ik heb hetzelfde met de digitale camera op m'n pc.
Ik heb eerst alles gedeinstalleerd, toen de software er weer op gezet, camera aangesloten en vervolgens gewacht, moest onder ME ook.
Maar toch doet de pc niks, ook niet met de Windows programmacompactibiliteit.
Ofwel:

*HELP*

Martin 04-04-2004 14:27

Ik heb ook een probleem met mijn muis i.c.m. een schone windows installatie. Op mijn laptop wordt de muis direct herkend (logitech MX700), maar mijn desktop ziet hem niet eens. Het maakt niet uit of ik bij de installatie de muis er al ram of pas na het installeren van Windows. Zelfs bij de windows-installatie werkt mijn USB muis niet en wel op de laptop).

Hoe kan dit?

Enlightenment 04-04-2004 18:06

Als hij helemaal niets zegt kan dat nog komen door b.v. geen drivers of iets met je USB poort, of b.v. geen Windows XP. ;)

Maar USB device not recognized is een ander type melding. Ik weet het niet precies, maar kan b.v. komen doordat de muis garbage stuurt, wat zou betekenen dat hij stuk is. Kwestie van proberen op een andere WinXP computer.

Martin 04-04-2004 18:27

Citaat:

Enlightenment schreef op 04-04-2004 @ 19:06 :
Als hij helemaal niets zegt kan dat nog komen door b.v. geen drivers of iets met je USB poort, of b.v. geen Windows XP. ;)

Maar USB device not recognized is een ander type melding. Ik weet het niet precies, maar kan b.v. komen doordat de muis garbage stuurt, wat zou betekenen dat hij stuk is. Kwestie van proberen op een andere WinXP computer.

Op de laptop én de desktop zit Windows XP Home met alle servicepacks. De USB-poort werkt ook gewoon, want mijn memorystick en webcam herkent ie wel.

Enlightenment 04-04-2004 18:45

Misschien is de ene bi en de ander alleen maar hetero? Kan ook problemen geven. :)

Martin 04-04-2004 18:47

Citaat:

Enlightenment schreef op 04-04-2004 @ 19:45 :
Misschien is de ene bi en de ander alleen maar hetero? Kan ook problemen geven. :)
:D


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.