![]() |
benen ontharen
ik doe dat met ontharingscréme feet, maar ik wil zegmaar dat het minder snel groeit en ook niet meer zoveel terugkomt, weten jullie iets? (elke keer als ik het onthaar komt er meer terug)
|
Citaat:
|
Harsen...
|
Epilady.... of harsen jah
k zou dat met een aantal vriendinnen doen... samen is het minder erg.. eerst harsen of epileren met keiharde muziek aan en daarna lekkr relaxen met super-gladde benen! |
Citaat:
|
lichaam en gezondheid?
|
ik heb zo'n orientaals was systeem van veet, dan moet je er warm water bij doen enzo. werkt prima, doet wel even pijn, maar daarna heb je gladde en zachte benen. en het ruikt nog lekker ook.
|
Citaat:
|
Citaat:
Tenzij je hele dure methoden gaat proberen misschien. |
Ik heb ook eens wax-strips van veet geprobeerd. Het werkte al niet echt goed (bovendien moest ik eerst die haartjes wat langer laten groeien wat ik al niet leuk vond;)). En toen ik eenmaal redelijk gladde benen had kreeg ik rode bultjes van irritatie en die gingen pas na 24 uur weer weg!
(bij m'n bikinilijn hebben ze er minstens 2 dagen gezeten, maar daar ging het ook wat bloeden) Dus geen wax-strips ofzo meer voor mij. Iemand ervaring met epileerapparaten? Is dat beter en minder pijnlijk? |
Citaat:
Het is erg pijnlijk in het begin maar na een paar keer wordt de pijn minder doordat je gewend raakt en door de zwakke haarzakjes. Dus ik zou het een keertje proberen (y) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:02. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.