Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Psychologie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=51)
-   -   je kut voelen omdat je niet weet wat je met je toekomst wil.... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=797245)

salieee 04-04-2004 16:48

je kut voelen omdat je niet weet wat je met je toekomst wil....
 
edit

Leonoor 04-04-2004 17:27

Probeer er iig met iemand in je omgeving over te praten (je vriend bv.) en als het even kan ook met je huisarts, hij/zij kan je waarschijnlijk iig verder helpen. Als je het alleen niet kunt, maar de situatie wel wilt veranderen, dan zul je hulp van anderen moeten accepteren.

Door bepaalde dingen aan je omgeving te vertellen gaan ze je ook beter begrijpen en vinden ze je vaak minder 'raar'. 't is moeilijk, zeker de eerste keer, maar waarom zou je het niet proberen? Wat heb je te verliezen?

Citaat:

salieee schreef op 04-04-2004 @ 17:48 :
Of ik moet een opleiding gaan doen, maar ik weet niet wat. Pedagogiek leek me wel leuk, maar nu ik zie dat er weinig banen in te krijgen zijn heb ik er al totaal geen zin meer in. Weer zolang studerren misschien voor niks.
Dat valt best mee, wat je wilt, dat kan, een baan in dat gebied krijgen dus ook (de stages liggen iig min of meer voor het oprapen, dus wie weet de banen straks ook wel ;)).

Succes iig!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.