![]() |
Pakkende....
Voor wiskunde moet ik onder jongeren een enquete afnemen over bijbaantjes en uitgaan. Weten jullie misschien een pakkende titel die ik bovenaan mijn enquete kan zetten?
Alvast bedankt! |
Citaat:
|
Citaat:
Niet superorigineel, maar de meeste mensen zijn wel bereid om een enquete in te vullen (via een link waarbij mensen een naam en email moeten invullen, zijn ze meestal wat minder gretig)... De meeste mensen zijn hier wel behulpzaam... mzzl, veel succes! (y) |
hoe laat jij je centen rollen?
|
Geld, wat doe jij ermee?
Geld, wat moet je ermee? |
bedankt voor jullie reactie! :)
|
Citaat:
|
Biertje? ;)
|
haha, een biertje op zijn tijd is ok ;)
|
Ik zou iets uit je conclusie nemen. Zo heb ik bij een beschouwing over jeugdboeken "drugs minder spannend dan stelen van brood" gebruikt als titel. Het is pakkend, op het eerste gezicht denk je 'dat klopt niet' maar het is toch zo. (vroeger toen men nog veel las waren dat grote problemen, nu leest men niet/weinig terwijl de onderwerpen dieper gaan) Dus maak het vaag maar toch kloppend.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.