![]() |
wie weet een leuke titel nederlands betoog
Hee, wie kan mij helpen, ik zoek een leuke titel voor mijn NL. betoog, waarbij ik pleit voor afschaffing van de monarchie?
Dankjewel!!!!! |
is toch simpel.. mijn leraar vindt mijn titels altijd beter dan het betoog zelf :p
Als ik meer van het onderwerp zelf af wist.. kon ik je wel een geven.. maar ik ben bang dat ik iets ga zeggen dat niet klopt :bloos: Dus ik kraam nu even wat uit: "Een monarchie is als een oude sok" |
god save the queen
|
Afschaffing van het koninklijke sentiment. (de monarchie van tegenwoordig ontleent zijn populariteit en bestaan aan sentiment.)
|
Citaat:
"Oranje niet langer boven" is het enige wat ik op dit moment kan verzinnen. Misschien volgt er later meer. |
Bye Bye Beatrix
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
en @faen: mocht je dat denken, ik heb je berichtje niet verwijderd en het zou me verbazen als boogie dat heeft gedaan (daar is geen aanleiding toe als het een normaal berichtje was), dus weet je zeker dat je hem gepost hebt? |
laat het koningshuis in zn hempie staan.
ik vind die van het monarchie niet langer meer boven ook erg leuk. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Monarchniet
:rolleyes: |
Citaat:
|
'Koningshuis moet huis uit'
|
Citaat:
lol.. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:41. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.