Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eindexamens 2004 (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=76)
-   -   antwoorden (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=810548)

xx-lijntje-xx 16-04-2004 13:51

antwoorden
 
issut handig om alle antwoorden 2 keer op te schrijven als je tijd genoeg hebt om het thuis op internet te kunnen controleren of raden jullie dat af?
volgens mij krijg je dan alleen maar nog meer stress omdat je dan weet hoeveel fouten je hebt... of juist niet.....
aan te raden of niet?

zlatani9 16-04-2004 14:02

Citaat:

xx-lijntje-xx schreef op 16-04-2004 @ 13:51 :
issut handig om alle antwoorden 2 keer op te schrijven als je tijd genoeg hebt om het thuis op internet te kunnen controleren of raden jullie dat af?
volgens mij krijg je dan alleen maar nog meer stress omdat je dan weet hoeveel fouten je hebt... of juist niet.....
aan te raden of niet?

Je weet wel waar je aan toe bent.. En er zijn altijd 3x zoveel mensen die denken dat ze zakken dan mensen die er werkelijk zakken.. Dus zulke mensen zitte dan minder in de stressss..
K denk dat ik het wel ga doen.. K ben toch altijd wel ruim voor tijd klaar

Briseïs 16-04-2004 14:38

nou, dat ga ik mooi niet doen hoor.

Liss 16-04-2004 15:04

Ik vind het wel handig, maar dat is iets wat je zelf moet weten. Toen ik examen deed heb ik bij vakken als Engels, waar je meerkeuzevragen hebt gelijk 2 keer het antwoord opgeschreven.
Bij Nederlands moet je een samenvatting maken dus die schrijf ik ook eerst in het klad en dan heb ik hem ook al.
Maar bij vakken als wiskunde en economie schrijf ik alleen ff het eindantwoord op als ik nog tijd heb, zo hetzelfde bij open vragen bij Engels enz.
Dus ik schrijf meerkeuzevragen altijd op het kladblaadje wat ik meeneem maar openvragen alleen als ik nog tijd heb. Vind het wel fijn gelijk thuis na te kijken zodat je ziet hoe je iets gemaakt hebt :)

Pebbles 16-04-2004 15:58

Er is al een topic over het nakijken van antwoorden, daar kan dit wel bij :)

http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=788307


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.