![]() |
[DVD] probleempje met het opstarten
Ik wil graag een DVD op m'n pc bekijken. Ik heb 't cd in mijn cd-rom speler gedaan en nu weet ik niet hoe ik het moet afspelen. Ik weet wel dat ik het ook in WMP kan bekijken maar hoe start ik het op? Ik ben naar mijn E-schijf/folder gegaan maar ik zie alleen maar vage bestanden, welke bestand moet ik hebben om de DVD te kunnen starten?
Hieronder enkele voorbeelden van de bestanden: VIDEO_TS.BUP / VIDEO_TS.IFO / VIDEO_TS.VOB / VTS_01_0.BUP / VTS_01_0.IFO / VTS_01_0.VOB / VTS_01_1.VOB / VTS_16_1.VOB / VTS_16_2.VOB etc. etc.... Alvast bedankt! :) |
gewoon in wmp de dvd openen, ergens rechtsboven, als het een goede dvd is (en dat zijn alle orriginele wel) dan moet dat werken.
|
of gewoon ff een dvd afspeel programma downloaden.
Een uitstekende is Powerdvd |
BS Player dan die meuk gewoon afspelen.
|
ff een rare vraag:
Heb je de DVD in een CDROM speler gedaan of in een DVDROM? (in je post staat nl dat je et in een CDROM drive gedaan hebt en dat doet ie et natuurlijk niet..) Anders zou ie nl gewoon moeten starten in WMP...naar mijn weteen speelt WMP standaard je DVDs af... |
Ik kreeg bij mijn DVD-speler ook een afspeelprogramma,
Maar ik kijk DVD's liever via RealPlayer. Dan zal ik wel weer een n00b zijn, maar dat kan me niet verrotten. |
PowerDVD -> Open DVD file on hard disk drive!
|
video_ts.vob
|
Ik gebruik Powerdvd om dvd's af te spelen, en je moet wel een DVD-ROM speler hebben.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:26. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.