![]() |
tactische vraagstelling...
ok, ik wil ff een beetje hulp hierbij..
een vriend van me heeft gisteravond tegen zijn 3e vriendin op rij gezegd dat ie is vreemdgeweest... bij de vorige 2 was dit dus ook al zo... hij is n ongelooflijke charmeur, loopt elk meisje in de buurt leuk aan te kijken, heeft altijd en overal wel n keer sjans, zeg maar het prototype player... ik vind het ronduit belachelijk, maar ik weet niet goed hoe ik het het beste kan brengen... hij wil het zelf namelijk niet toegeven dat zn liefde op losse schroeven staat... hoe maak ik m duidelijk dat een vaste relatie misschien geen goede oplossing is voor hem? |
Ik denk dat er geen supersubtiele manier is om hem dat duidelijk te maken als ie alles al zo ontkent. Hard gezegd heeft ie ZO'N plaat voor z'n kop en is het (denk ik) het beste om hem er gewoon op aan te spreken. Het gaat niet om jouw subtilieteit maar om die van hem, want hij is gewoon niet goed bezig en dat moet ie weten.
|
je hoeft het hem ook niet duidelijk te maken denk ik, want als hij er zo mee omgaat geeft ie zelf al aan dat het geen serieuze relaties zijn!
Chanel |
gewoon laten zo, komt zijn waterloo nog wel eens tegen...
|
Ik denk ook dat hij daar zelf achter moet komen. It 's all in the game :(
|
Ik zou het niet subtiel zeggen. Zeg gewoon waar het op staat. Zoiets kun je moeilijk subtiel vertellen. Confronteer hem ermee, en ja, luistert hij dan niet, dan is het zijn probleem. Hij zal er vanzelf achter komen dat je zo geen serieuze relatie kan hebben.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.